Ciężkie życie PZK
wszystko o PZK, dobrze i źle
    sp8mrd pisze:

Wytrwałość piłkarzy Maroka dała awans, a Portugalia ze słynnym Cristiano Ronaldo przez całą drugą połowę nie strzeliła bramki i wraca do domu (1:0). Ciekawe jak ułoży się mecz Anglia - Francja?

Józefie NRB, w jakim celu piszesz bzdury?
    Skąd wiesz, że piszący tu nie znają przepisów prawa? Chcesz w ten sposób popisać się swoją wiedzą?
    Tak to odbieram, nie pierwszy raz: Ja SP9NRB wiem najlepiej, w wy się douczcie...
    Przy okazji chwalisz się kolejny raz, w kolejnym wątku, swoimi artykułami - po co?
    Napisałeś "nie wiem kto jest autorem tego gniota", ale jednak wypowiadasz się - o czym to świadczy?

Zdrowia życzę i zdrowego dystansu do głupot pisanych na PKI... zakręconyporuszonybardzo szczęśliwy

Wiesz co jest przykre? Twoja służalczość. Weź przeczytaj pierwsze wymienione dwie ustawy przy czym o RODO wersję RP i wersję UE (też jest po polsku). Ustawy czytaj od początku bo tam jest często objaśnienie znaczeń użytych później w danej ustawie. Jeżeli nie zrozumiesz za pierwszym razem, to przeczytaj drugi i kolejny raz aż zrozumiesz.

Dlaczego piszę o służalczości? Bo za nic masz literę prawa. Dla ciebie ważne są słowa twego guru choćby stanowiły przestępstwo czy naruszenie norm moralnych. Zapamiętaj, że twój bóg i twój guru są ważni tylko dla ciebie a dla innych nic nie znaczą. A jak zmienią twego boga lub guru, to historia pokazuje że wierni tracą często szyję. (np 966 Polska, Czy Czauczesku w Rumunii).

Zazdrościsz mi artykułów? Usiądź napisz i wyślij do redakcji. To oni oceniają wartość drukować czy gniot? A co do ustaw. Ile ich przeczytałeś? Bazujesz nie ustawach a na tym co ci powiedzieli. A wiesz chociaż, że są ustawy, które w ciągu roku są zmieniane nawet 7-8 razy?

Jeżeli w życiu coś się robi, to wiele rzeczy trzeba przyswoić, przetrawić a później działać. A problemem z RODO ożeniono mnie na uczelni bo chodziło nie o interpretacje prawną ale jak to przekuć w fizyczną rzeczywistość.

Masz pretensje o to, że obrażono waść mość waszego prawnika. A czemu się pod tym nie podpisał? Wystarczyły by inicjały i numer ewidencyjny? Za to wy potraktowaliście członków stowarzyszenia a także osoby spoza stowarzyszenia korespondujące z wami jak bydło. Pokazaliście, że możecie wy wielki zarząd robić z każdym człowiekiem co się wam podoba.

Widzisz twoja chęć wywyższenia się i pokazania innym miejsca w szyku zmusiła mnie do uruchomienia szarych komórek. Dam ci zajęcie na dzisiejsze popołudnie. Jest strona https://uodo.gov.pl/. Zastanów jak to traktować. Bo to, że jesteście stowarzyszeniem to fakt. Ale ten komunikat to tak się komuś tylko wymsknęło a może to jest oficjalny komunikat PZK. Internet masz, telefon masz, śnieg nie przeszkadza, możesz działać.

JAK