Ciekawe ogłoszenia na giełdzie QRZ.PL
ciekawe , wesołe , niebanalne
[quote=SP6OUJ.][quote=SP8TDX][quote=SlaveckM][quote=SlaveckM][quote=SP8TDX][quote=SlaveckM]
    SP8TDX pisze:

sq6ade pisze:

Dokładnie tak. Niedopatrzenie. Chodziło o stan techniczny.
    Zawsze można dopytać.
    Poza tym wrażenia estetyczne to ocena mocno subiektywna wesoły
    Oczywiście poprawie opis wesoły

Z tym na wpół wyrwanym kablem z mikrofonu?![/quote]

Po pierwsze to osłonka kabla.
Po drugie patrz poprawiony opis.
Po trzecie jeżeli nie jesteś zainteresowany po prostu nie kupuj wesoły
Po czwarte radio sprzedane i kupujacy będzie zadowolony.

[/quote]

No przecież nie kupuję.
Ale nie zabronisz mi skomentować, skoro wpis pojawił się na ogólnodostępnym forum.
I skoro nie chcesz zrozumieć, że problem nie leży w opisie, a w tym co widać na zdjęciu to proszę: radio wygląda fatalnie, jest tak brudne, że strach je dotknąć. Kabel czy osłonka, jest na wpół wyrwane i nie da się temu zaprzeczyć. I po tej wyrwanej osłonce właśnie widać, że wewnątrz mikrofonu nie jest wcale lepiej niż na radiu.
I nie wierzę, że nie znalazłeś wolnej godziny, aby radio wyczyścić przed sprzedażą.
Osobiście wstydziłbym się radio w takim stanie pokazać do sprzedaży.[/quote][/quote]

Nie rozumiesz.
Osobiście moge walnąć radio dodatkowo młotkiem i takie zdjęcie opublikować.
Nie znalazłem czasu na czyszczenie, możesz wierzyć lub nie.
Osobiście wstydziłbym się sprzedać odpicowane radio w rzeczywistości uszkodzone.
Są różne szkoły. Jedni myją silnik samochodu i pastują opony, inni nie. I nic nikomu do tego.
Śmieszą mnie głupie komentarze, pisane pewnie z braku innego zajęcia.
Zawsze można poprosić o uszczegółowienie opisu, dodatkowe informacje albo o dodatkowe zdjęcia.
Albo się powymądrzać wesoły
Jeżeli nie jesteś zainteresowany to po prostu nie trać na to ogłoszenie czasu[/quote]

Radio chyba trzymał w chlewie.
Ja bym za dopłata tego nie wziął.
Radio świadczy o właścicielu. Wygląda mi na oborowego, albo żołnierza pracującego w szalecie żołnierskim.

Mi by było wstyd, takiego trupa wystawić na giełdzie. Żenada!!!

[/quote]

Zdaje się, że od tego "oborowego" całkiem niedawno, domagałeś się wzmacniacza lol