Wires-X node we Wrocławiu
To by się musiał kolega mieszkający tam wypowiedzieć i czujący problem, chociaż nie wiem czy po prostu trudności go nie pokonały. Tak to niestety jest u nas, albo problem z lokalizacją, albo ze sprzętem albo z kimś kto by chociaż raz na jakiś czas to doglądnął. XWS raczej powinien zostać wyłączony bo naprawdę działa to fatalnie. Szkoda, że tak to wygląda, w zasadzie w całym całkiem sporym województwie ani jednego repeatera w tej emisji. No i dlatego właśnie królują hotspoty. Szkoda Z drugiej strony czemu ludzie od DMR mają się tym zajmować, jak się nie do końca na tym znają. Ba! niektórzy nawet nie mają radia z c4fm więc o czym tu mówić. Przyjdzie dzień, kiedy przemiennik, komputer, internet czy co tam całkiem zdechnie i tak się to skończy.