List otwarty do członków PZK
[quote=sp3mep]
    sq5ebm pisze:

sp3mep pisze:

więc teraz za "momęćk" napiszę do niego na priv,
      z zapytaniem :

Odpowiedz dostales. Chciales ja wklejac publicznie. Daj link gdzies to wkleil.

odpowiedz dostałem,
aby nie robić OT o co prosił @EBM,

"niewiele więcej"
to jest
"nieco ponad 100PLN więcej" jak u nas
pozostałe 80% tekstu który do mnie napisał
to wylewanie frustracji,
tak czy owak dzięki za odpowiedz,[/quote]

Jak skończysz mieć mokre sny i fantazje to wrzuć całość,bo to pie7dolenie o frustracjach,to jest wasz typowy tekst z podręcznika PZKowskiego Dzbana. Dla was każda krytyka PZK to czyjas frustracja. Wy tam macie jakieś grupowe szkolenia z piepSHenia głupot, jakiś podręcznik Młodego Ormowca wam Ela daje do odpowiadania? Zestaw karteczek z gotowymi tekstami? Napisałem ci obszernie,abyś mi dupy dodatkowymi pytaniami nie zawracał,bo nawet na priv ledwo ogarnales. Napisałem ci jak poczta idzie,dlaczego nie chce płacić na PZK i dalej tuczyć krajowego wieprza, bo byłeś ciekaw czy wiem na co moja kasa idzie.

Wypisujesz do mnie maile ze swoimi fantazjami na mój temat. Płaczesz,że mnie stać na płacenie drożej. No stać. Ogarnij się, chłopie. Twój pociąg dawno odjechał ze stacji PRL i jest już na stacji 2022.

Edit: i żebyś wiedział,że przewidziałem twoje dziamganie i każdy mail szedł z kopią do paru osób,więc są tu na forum ludzie,którzy cała korespondencje widzieli i ze zdziwieniem piszą do mnie,że coś ci się potentegowalo. Pamiętaj, misiaczku,że mnie mostem Kierbedzia ze stadem kóz nie gonili.