List otwarty do członków PZK
    sq5ebm pisze:

Piotrek, ja po prostu nie mam już ochoty być miłym dla dzbanów. Nie po tym jak sie (po raz kolejny) zachowali. Czytam to wasze,pzkowskie pie7dolenie 3 po 3 i mi ręce opadają. Ile można? Rok,dwa ok... Ale ja widzę,że to bagno i po 20 latach wali rozkładem. Dość pudrowania tego trupa.

Problemu już nie mam. Odszedłem. Przestałem udawać,że pasuje mi obcowanie z pzkowskimi dzbanami. Córkę nauczę ,aby umiała na kilometr rozpoznawać krętaczy i mówic im ,aby spdalali na bambus. Im więcej ludzi będzie odmawiało tolerowania dzbanów,tym dla świata lepiej. Życie jest za krótkie na udawanie,że deszcz pada,kiedy na nas sikają. Kiedyś/może/ to ogarniesz. Kiedy ogarniesz też,że jeśli chcesz wyciągać (u nas mówi się "wycierać facjatę") zmarłych, dzieci itp. to bądź 100proc pewny,że target jest podatny na takie szkolne zagrywki.

Lukrować mi nie musisz. Za stary na to jestem. Głodnego nakarmię, spragnionego napoje, plującego mi w twarz potraktuje lagą.

Ktoś wam to musi w końcu po męsku powiedziec.

Równie dobrze mogę to być ja,bo po tylu latach patrzenia na ten burdel uznałem,że dość i przestałem grać w wasza grę.

Maciek
Ze smutkiem czytam to, co odpisałeś.
Napisałem szczerze, życzliwie, od serca odpowiadając na Twój miły wpis:
"Darzę Cie, Piotrze ogromna sympatia i rispektem za 1997 ( i nie tylko),wiec mnie nie denerwuj ,-)... kurczaki pieczone!..."
Niczego nie lukrowałem.
Napisałem opierając się na faktach, które podkreślasz, że są dla Ciebie ważne podobnie jak dla mnie, bo budują płaszczyznę dialogu i prawdę. Widzę, że odebrałeś go inaczej.
Przepraszam, jeśli Ciebie uraziłem - nie miałem żadnych złych intencji.
VSS jak zwykle szuka zwady, podjudza, bo "popcornu" mu zabrakło i nudzi się.cooltaki dziwny

Czy mam w związku z tym rozumieć, że jesteś inny niż napisałem, niż pamiętam z naszych kontaktów, z MASR, niż widzę na profilu qrz.com, niż znam z innych miejsc niż jak słusznie napisałeś o śmietniku PKI: "dno, dna"?

Uogólniasz pisząc o jakiś dzbanach - czy to też o mnie? Podciągasz mnie pod jakiś was, jakieś gry, w które przestałeś grać.
Krótkofalarstwo to piękna pasja, a nie gry forumowe, fejsbukowe itp.
Ciesz się wolnością od PZK będąc w CRK i proszę nie pluj na wszystko i wszystkich.

Pozdrawiam Ciebie serdecznie i...
tak sobie myślę, że w wolnym czasie zadzwonię do Ciebie, by zapytać czy tylko na PKI jesteś taki sfrustrowany.
Tylko zastanawiam się czy mogę?poruszony

PS Nie uczę dzieci w szkole - kto Ci takie cuś zapodał - forum PKI?