List otwarty do członków PZK
Ech... nie zmienia sie nic.

Przestalem juz liczyc na
1. odpowiedz PZK i organizatorow
2. przedstawienie dowodow na pomowienia dokonane przez ENO i AM

Moja uprzejma prosba do Piotra MRD : prosze mnie w zadyme z ŁOSiem nie mieszac. To nie emocje. To opis stanu faktycznego i mentalu kcPZKpr "Tomek nadal bedzie odmawial lizania jajek towarzyszom z KC, Jestem przekonany,ze znajda kolejny sposob na olanie cie cieplym moczem albo kolejnego bana”. Dokladny opis tego bagna. Nie bede lukrowal. Nie mam na to ani ochoty ani sensu nie widze w pudrowaniu trupa. Ja chce jedynie,aby organizator i PZK skonczyli pie7dolic 3 po 3 i albo przeprosili albo pokazali kwity na AM i ENO. Chce wyrobic sobie zdanie,ktora ze stron ma racje.AMa znam od lat, ENO z netu i chyba kiedys na wizji,ale tyle. Chce PO PROSTU wiedziec. Widze ile kalumni w necie pada, jakie fejki, jakies fantazje "Zmywakowego z UK" o polamanych nogach, donosach itp. gróźb pod adresem np. AM. Jakby celowo ktos wzial ich na celownik. Przyszedl rozkaz i szczekaczki poszly w ruch. Tu dokladnie to samo. Naczelne szczekaczki PZK poszly w ruch. Zero glebszej mysli. Od razu "syjonisci atakujo!". Dla mnie od razu to jest alert,ze tworzy sie zaslone dymna. Obrona przez atak. Obserwuje to od jakiegos czasu. Ja te numery znam. Zawsze tak jest,kiedy na rzeczy jest jakis bajzel w "partii".

Darzę Cie, Piotrze ogromna sympatia i rispektem za 1997 ( i nie tylko),wiec mnie nie denerwuj ,-)... kurczaki pieczone! Nie zgadzam sie z twoja postawa w kwestii Listu Otwartego i uwazam,ze zupelnie nie kumasz Tomka. Wydaje mi sie,ze rozumiem skad ja masz i sadze,ze z "dobroci" po prostu chcialbys to inaczej rozwiazac albo zbyt dlugo miales do czynienia ze zlymi intencjami innych,ze zle odbierasz to co Tomek pisze. Mam przyjemnosc go znac (bedzie juz pare lat) i uwazac za przyjaciela,wiec ( tak sądzę) wiem,ze to gosc bez odpału na szkło itp. Po prostu robi swoje. To co uwaza za dobre. To tez czesto nasze "JanuszE" nie kumaja,ze tak mozna wesoły. Wyjasnialem mu,ze szkoda jego energii,bo PZK jest do szpiku kosci niezdolne do wejscia na nowy, lepszy poziom. Uprzedzalem jak zareaguja itp. Uparty gosc.