List otwarty do członków PZK
    SQ5T pisze:

Czy mógłbyś proszę wskazać w którym miejscu bronię Adriana AM?

W twoim pierwszym poście:
    SQ5T pisze:

Z tego miejsca zapytam po raz kolejny i nie ostatni, które wypowiedzi Andrzeja SP9ENO oraz Adriana SQ5AM zostały określone jako pomówienia przez organizatorów wydarzenia ŁOŚ 2022 czyli PZK i zespół krótkofalowców z SP7KED i SP9KDA?

Jeśli nastąpi jakieś zdarzenie to obrońca zadaje pytanie - jaka wypowiedź mojego klienta została określona jako pomówienie?

Ponadto, rozumiem, że kolega Andrzej ENO oraz Adrian AM dał ci pełnoprawną zgodę aby występować w ich imieniu publicznie?

SQ5T pisze:

Statut PZK mówi o działaniu na szkodę organizacji. Jako członek zarządu OT-37 mam jeszcze większy obowiązek dbania o dobry wizerunek organizacji.

Jeśli rzeczywiście zależy ci na dobrym wizerunku Polskiego Związku Krótkofalowców to poniższa wypowiedź kolegi Adriana AM jest poważnym działaniem na szkodę tej organizacji:

SQ5T pisze:

Jeżeli chcesz mnie atakować to proszę bardzo załóż nowy wątek a ten niech skupi się na liście otwartym.

To nie jest atak a proste stwierdzenie, że sam dopuszczasz publiczne oskarżenia na stronie EmCom Polska której jesteś administratorem a w obecnym temacie próbujesz znaleźć odpowiedź na pytanie - "które wypowiedzi kolegów Andrzeja ENO oraz Adriana AM zostały określone jako pomówienia"?

Tak naprawdę - mój pierwszy oraz drugi wpis w tym temacie jest odpowiedzią na twoją zachętę do dyskusji:
    SQ5T pisze:

Dlatego tym listem otwartym chcę zachęcić wszystkich członków PZK do dyskusji na temat działań naszego stowarzyszenia, zmian które chcielibyśmy razem wspólnie wprowadzić, pomysłów na zmiany na lepsze. Mam nadzieję, że wspólne, kulturalne dyskusje, pozwolą wprowadzić PZK w nowy etap otwartości i transparentności.

Chcesz zmian w Polskim Związku Krótkofalowców? To zawieś w prawach członka grupy EmCom Polska, Adriana AM bo jego publiczne wypowiedzi w internecie działają na szkodę Polskiego Związku Krótkofalowców!

Jest takie jedno znane powiedzenie - Nie piłuje się gałęzi na której się siedzi.