List otwarty do członków PZK
    SP8TDX pisze:

(...)
    Słoneczny opowiedziałeś "Młodemu Człowiekowi" na jakiej podstawie pomówiłeś organizatorów ŁOŚ-ia i rozpętałeś gównoburzę ?
    Przedstawiłeś mądralo jakieś dowody ?
    Może opowiesz o wynikach kontroli przeprowadzonej w tej sprawie ?
    Nie potrafisz forumowy bohaterze radioamatorze z honorem wybrnąć z burdelu jaki przez Ciebie powstał.
    (...)

Mariusz, nie przeinaczaj proszę mojej wypowiedzi oraz mojego listu. Pytanie kierowałem do organizatorów ŁOŚ, sprawę ENO i AM znam już z ich punktu widzenia. Teraz chcę poznać punkt widzenia organizatora ŁOŚ 2022. Nic więcej, nic mniej.
Jeżeli pytam o to jaka jest pogoda za oknem u Ciebie to nie interesuje mnie skąd się wzięły chmury, interesuje mnie jaka pogoda jest u Ciebie za oknem. Podejrzewam, że będziesz jeszcze wielokrotnie przeinaczał moje pytanie ale będę się starał je za każdym razem prostować gdyż pytanie kieruję do konkretnej grupy osób a dlaczego? Bo jedną sprawę strony już poznałem.

I do póki nie będzie dowodów dopóty nie można stwierdzić, że ENO czy AM są winni. Gdyby byli winni to zostali by wyrzuceni z PZK zgodnie ze statutem (działanie na szkodę organizacji) a skoro nie zostali wyrzuceni to znaczy, że coś może być na rzeczy. W stosunku do Piotra SQ5PTZ Piotr SP2JMR nie miał problemów aby go wyrzucić z PZK po jednym komentarzu Piotra PTZ (co finalnie Piotrowi SP2JMR się nie udało) więc dlaczego prezydium czy organizatorzy ŁOŚ nie złożą takiego wniosku? Dlatego pytałem, pytam i będę pytać aż uzyskam odpowiedź gdyż takich tematów nie zostawia się w zapomnieniu.