List otwarty do członków PZK
    SP8TDX pisze:

A ja całkowicie poważnie odpowiadam - stek bzdur wypisywanych przez kilka tygodni przez ENO i kilka innych osób w tematach związanych z PZK oraz spotkaniem ŁOŚ to pomówienia.
    Nikt poważny ani normalny nie będzie się tłumaczył na forach z urojeń kilku dzbanów którym nigdy nic nie pasuje.
    Nie mam czasu na linkowanie, zrzuty z ekranu i inne działania żeby udowadniać sprawy oczywiste.
    Piszesz, że się tym zająłeś poważnie - nie wydaje mi się.
    Poczytaj wypowiedzi wymienionych wyżej i pomyśl czy Organizatorzy tego spotkania nie mogli się poczuć oskarżeni o oszustwo czy wręcz kradzież.
    Chcesz dowiedzieć się więcej to zapoznaj się z dokumentami, wynikami kontroli itd.
    Nikt normalny nie będzie tutaj komentował wypowiedzi forumowych dziwolągów.
    Jak chcesz wywoływać kolejną gównoburzę to dyskutuj na forum z radioamatorami / działaczami - teoretykami gawędziarzami.

Czyli jestes kolejna przekupka z bazaru,ktora dziamga, dziamga ... bo mi Zosia powiedziala, a jej powiedzial Stefan... a on to wie na pewno,bo jego siostrzenca kolega ma znajomego w ABW.

Zaczne tu wypisywac,ze np. bijesz male dzieci pod szkolą i dowodem na to bedzie pare komentarzy na tym forum. Ty asceta intelektualnym byles od urodzenia, czy ostatnio ci sie tak stalo? W dupie mam odczucia organizatorow. Licza sie dowody.
Nie potrafia ich przedstawic ani oni, ani beeeeczace z nimi stado rogacizny.

To jest banalnie proste. ENO z AM sa winni pomowienia lub nie sa.
Po reakcji bylych komuchow i milicjantow podejrzewam,ze sa w ciemnym zadzie,bo nie maja zadnych dowodow, a pytania o finanse niosa ze soba sporo prawdy.

Ku-wa, jak ja wami gardze, betonowi towarzysze.