ŁOŚ 2022
Przygotowania rozpoczęte ŁOŚ 2022
    SP6OUJ. pisze:

sp3slu pisze:

Jeżeli SP9ENO odpuści funkcje typu prezes OT, delegat KZD PZK to jako zwykły członek-szkodnik wyjdzie z mojego - myślę innych Kolegów
      również - pola reagowania. I tego z ulgą oczekuję.

Jurek, Ty możesz sobie w swoim OT decydować, kogo na prezesa OT wybierzesz, czy na delegata.
    Tutaj wybór pozostaw członkom OT-50. Z tego co wiem nie należysz do tego OT, więc decydować nie możesz.
    Ja akurat należę do tego OT i uważam, że jest właściwy człowiek, na właściwym stanowisku.
    Gdyby się nie sprawdzał, to by nie otrzymywał absolutorium.

Nie zapominaj, że jest demokracja. Kaidy może swobodnie wyrażać swoje poglądy i nie koniecznie muszą być one takie same jak Twoje.
    Oby tylko sobie wzajemnie nie ubliżać (vide SP8TDX), bo takie sprawy zazwyczaj smutno się kończą i czasem mocno biją po kieszeni.

Nie pisz tu komuś co ma robić, bo nikt tu nie jest dzieckiem, czy przedszkolakiem. Niektórym mógłbyś po piwo ganiać,
    bo jesteś dla niektórych młodzikiem.
    Uszanuj to.

Od wielu, wielu lat zadziwia mnie członkostwo tego "młodzika" w SP OTC.