ŁOŚ 2022
Przygotowania rozpoczęte ŁOŚ 2022
    sp8mrd pisze:

PS Szkoda mi tylko Maćka MRN, zaskoczył mnie dołączeniem do tego grona.
    Cóż, chyba Mu te podróże zagraniczne szkodzą, jakieś wirtualne pieniądze widzi, liczy...poruszonyzakręconyzdziwiony

Nie ma powodów, żeby mnie żałować. I nie ma powodów do słabych żartów.
Widziałem film z tego roku na którym wyraźnie widać, że warunkiem wejścia (rejestracji) jest wrzucenie kasy. I to nie są ujęcia dotyczące jednej osoby. Tak, okazało się, że są tacy (chociaż tu się nie pojawiają - i nie jest to ani ENO ani AM) którzy po prostu konsekwentnie zbierają dowody. Zapewne na wszelki wypadek.
Są listy na których ludzie się wpisywali, nie jest problemem sprawdzenie. (nie mówię o tablicy)
Problem dotyczy ORGANIZACJI jako takiej a nie zbierania pieniędzy. Problem stał się głośny, poważny i dziwi mnie, że ORGANIZATOR zbiórki publicznej, czyli PZK nie zastanawia się jak sprawę zbadać i zakończyć - bo problemy - jeżeli się pojawią - dotkną organizację, czyli nas wszystkich. A to jest temat dla GKR - czyli kontroli wewnętrznej, której zadaniem jest sprawdzić zanim nas ktoś za D... weźmie. Sprawdzić, by być przygotowanym.
I wcale mnie to Piotrusiu nie cieszy.

Mam za sobą doświadczenia ze zbiórek publicznych w Burzeninie, zbierałem też kasę jak Jurkowi ukradli TRX. Wiem, że staranność w tym temacie, pełna transparentność jest ważniejsza niż kasa.
mrn

PS
Wirtualny oznacza zupełnie coś innego niż ci się wydaje. Tak kasa jest rzeczywista.