ŁOŚ 2022
Przygotowania rozpoczęte ŁOŚ 2022
    SP8TDX pisze:

Byłem na ŁOŚ-u, wrzuciłem zupełnie dobrowolnie jakieś pieniądze. Zupełnie inną sumę niż wałkowane 20 zł. Nie czułem z tego powodu bólu dupy. Nikt mnie do niczego nie zmuszał, nie gonił z puszką, nie straszył że nie wpuści.
    Co więcej, spędzając masę czasu z dziewczynami w sekretariacie widziałem, że wielu uczestników przechodziło obok bez wrzucania czegokolwiek. I nic mi do tego bo zbiórka była dobrowolna. Za nimi też nikt nie biegał z puszką. Nie było bramek, szlabanów i innych zapór. Nie było tablic "nie zapłacisz - nie wejdziesz".
    Jeszcze raz dla inteligentnych inaczej a przede wszystkim dla ENO (starość się jednak Stwórcy nie udała):
    Zbiórka była dobrowolna, wrzucane kwoty różne, pieniądze po zbiórce zostały komisyjnie policzone, ludzie podpisali się pod protokołem z imienia i nazwiska.
    Jeżeli "koledzy radioamatorzy" twierdzicie, że ktoś coś ukradł, macie na to dowody to zamiast pieprzyć na forum i ubliżać ludziom którzy, w przeciwieństwie do was się napracowali, złóżcie doniesienie gdzie trzeba i po sprawie.
    Macie w swoim gronie specjalistów od donosów.
    ENO, AKI czy OUJ mają na dyskach masę wzorów. Wystarczy zmienić datę, wpisać nazwiska, proste.
    Kiedyś ludzie znali pojęcie honoru. Wystarczyło dane słowo.
    Ale pojawili się osobnicy życiowo ułomni, patrzący przez pryzmat własnych charakterów i zachowań.
    Złodziej najgłośniej krzyczy "łapać złodzieja"

Dzięki Mariusz za ten wpis - nic dodać nic ująć.
Widać, że umiesz czytać ze zrozumieniem. bardzo szczęśliwy
Ciekawe, że jak mantrę liczą 20 zł i 1200 osób, a ślepi są odnośnie faktycznie zebranej kwoty 5850 zł.
Jeśli niektórzy forumowi hrabiowie liczą, że Organizatorzy będą pisać oświadczenia na forum PKI, to świadczyć tylko może o tym, że potrzebują "karmy" i nic więcej.
Po tym, co tu napisali obrażając i sugerując bezpodstawnie jakieś przekręty, nikt z Organizatorów na tym śmietniku (PKI), w tym wątku nic nie napisze. Zaraz pojawiłyby się interpretacje i nadinterpretacje, spekulacje i manipulacje, pomówienia i oskarżenia...

Wracam na pasma, dobre warunki są, więc szkoda czasu na karmienie trolli.

PS Szkoda mi tylko Maćka MRN, zaskoczył mnie dołączeniem do tego grona.
Cóż, chyba Mu te podróże zagraniczne szkodzą, jakieś wirtualne pieniądze widzi, liczy...poruszonyzakręconyzdziwiony