Logger32 - błąd programu podczas eksportu logu do pliku ADIF
Panowie pomóżcie. Wersja 3.50.424. Klikam - Plik-Eksport plików-Eksportuj plik LoTW. Wyskakuje małe okienko Eksport LotW records, w którym do ,,zaptaszkowania" mam tylko opcję All Operators ( nie ma mjego znaku). Zaznaczam ptaszka, klikam start i pokazuje się okienko z napisami: ,,Nieprawidłowy wybór. Brak QSO z All Operators zaznaczonych do umieszczenia w pliku LoTW". Nie wiem o co chodzi. Na wszystkich QSO w logu mam zaznaczoną flagę ,,Wyślij LoTW QSL", a do wysłania ok. 100 łączności. Ciekawi mnie, dlaczego nie ma mojego znaku w oknie wyboru operatora, chociaż w logu jak wół przy każdej łączności figuruje SP4LVC jako Operator. Takie cuda dzieją się od ok. miesiąca. Nie przejmowałem się jak do tej pory, ale kiedyś trzeba te łączności wysłać. Liczę na pomoc i pozdrawiam.