Ciężkie życie PZK
wszystko o PZK, dobrze i źle
    sp9eno pisze:

SP6DVP pisze:

W całym krótkofalarskim świecie jest tylko dwóch mądrych - eno , aki a ostatnio nawet chce wam dorównać camis_lupus.

Masz jakąś sprawę do załatwienia ze mną, ze tak wazeliną ociekasz?aniołek

eno

…nikt tu na forum SP7PKI nie zapytał dlaczego wszczęto postępowanie dyscyplinarne wobec pana Piotra W. z Warszawy - ????
…jeśli nie chce to robić obrońca w osobie pana ENO i jego pomagiera z Rudnik aki to przedstawię parę informacji związanych z tą sprawą.
Pan Piotr W. od pewnego czasu jako członek PZK oraz Praskiego Związku Krótkofalowców OT-37 – przedstawiał swoje negatywne opinie o Polskim Związku Krótkofalowców na profilu PZK (na F.B).
Nie była to merytoryczna dyskusja tylko obraźliwe teksty. Przedstawię ostatni tekst ogółu , który był skierowany do osób funkcyjnych w związku:
Wpis ten zamieścił w/w po odwołaniu zawodów światowych SPDX Contest 2022 :
,, Organizatorzy zakorzenieni głęboko w PRL i Ludowym Wojsku Polskim, ORMO, ZOMO i cała reszta sług ZSRR z sentymentu do towarzyszy. Przestraszyli się powiedzieć, sorki napisać „Bandyci z Rosji i Białorusi za ludobójstwo waszych władz i obywateli na narodzie Ukraińskim wykluczamy was z zawodów, precz wojnie”. Na liście delegatów była namiastka dyskusji, a nie wedle nazewnictwa wojennego były to ruchy pozorowane. Wstyd towarzysze towarzyszy…’’
Nie jest tajemnicą , że tekst ten był dedykowany obecnym władzom PZK oraz Komisji zawodów SPDXC 2022.
FB PZK wszystko jedno czy jest oficjalnym portalem Polskiego Związku Krótkofalowców czy nie i gdzie widnieje taka to informacja :
,, Polski Związek Krótkofalowców
@PolskiZwiazekKrotkofalowcow · Organizacja pozarządowa ‘’

nie można czegoś takiego umieszczać ( i tolerować) – bo to szkodzi ogólnemu wizerunkowi Polskiego Związku Krótkofalowców z bardzo długą historią.

…no cóż panu Piotrowi W. pewnie puściły nerwy o dlatego to umieścił…..

Prezydium i ZG PZK skierowało pismo w związku z tą wypowiedzią do autora i pani prezes OT-37, w którym zasugerowano możliwość umieszczenia przeprosin na FB PZK. – mówiąc prościej przeprosin i odszczekania tego wszystkiego.

Nasz ,,negatywny bohater’’ wiedząc co się święci – SAM ZREZYGNOWAŁ Z PRZYNALEŻNOŚCI DO PZK.
Tu jeszcze moja dygresja – strona PZK na FB musi być administrowana przez odpowiednich ludzi, którzy oczywiście muszą być członkami Polskiego Związku Krótkofalowców i na co dzień monitorować stronę , którą ogląda i czyta wielu krótkofalowców w kraju oraz z zagranicy.
A tym, którym się nie podoba PZK niech ,,nabijają’’ licznik właścicielowi strony SP7PKI.