Nasłuchy ze wschodu
    Bladawiec pisze:

sp3suz pisze:

Ci ludzie są zmanipulowani od małego. Tu nic już nie pomoże. Podobnie było na Wołyniu, zastosowano manipulację i to ohydną. Polska u Ukraina wykąpały się we krwi a Stalin po swojemu urządził świat. cool

Dlatego Rosjan trzeba pacnąć w ucho aby się obudzili bo niewiedza nie zawsze i nie z każdej zwalnia odpowiedzialności. O radiolubitielach nie można powiedzieć, że nie mieli dostępu do informacji.
    O naturze Rosjanina mówią, że to człowiek, który odda ci ostatnią koszulę po czym na rozkaz Cara bez namysłu zamorduje ciebie i twoja rodzinę. :-( Pamięć o tym jak nieśli nam rewolucję i wyzwolenie trwa w wielu polskich rodzinach do dziś i jak pokazali na Ukrainie nic od wieku w ich mentalności się nie zmieniło. Bardzo to smutne.

Aleście wy dziecinni. Piszecie o innych zmanipulowanych propagandowo, tylko spójrzcie na siebie. Już od dzieciństwa wami ( i mną też) manipulują. Od pani w przedszkolu do uniwersytetu 3 wieku. Zawsze ktoś nam tłumaczy jak mamy myśleć, kogo popierać, co mówić i jak przypodobać się władzy. Jesteście tak prawomyślni, że boicie się zamontować VPN - a w komputerze i zobaczyć, co mówi druga strona, co mówi 3 strona a dokładniej co która ze stron robi i jak wygląda sytuacja. Dopóki nie zdejmiecie klapek z oczu nic wam nie grozi ale jak je zdejmiecie a nie daj Boże podzielicie się wiedzą z innymi, to będziecie wrogiem aktualnie obowiązującej propagandy.

A co ja wam mogę powiedzieć? Przygotowanie i ta wojna trwa od 2014 roku. Złamano wiele porozumień i traktatów międzynarodowych. A dla nas najważniejsze to są wytyczne ważne dla naszego bezpieczeństwa gdzieś tu na forum PKI przytoczone. I zamiast czytać o tym gdzie zginął piesek lepiej poczytajcie informacje gospodarcze i mając świadomość ograniczonych zasobów, co nas może czekać.

JAK