Czy przepięcie mikrofonu z Albrechta do M-tech nie uszkodzi radia..
    baza10 pisze:

Ucz się kolego, zdobywaj doświadczenie, w radio CB trudno uszkodzić końcówkę mocy.
    Moc większą może pokazać miernik jak anten będzie niedopasowana czyli słabo stroi.
    Czytaj teorię z książek i porównuj z praktyką, niech Cię to wciągnie.
    Jak nadajesz to pobór prądu przy modulacji AM nie powinien przekraczać 1,5A, pilnuj tego i to nie spalisz radio.
    Jak nie jesteś pewien czy ok, to długo PTT wciśniętego nie trzymaj, ważne abyś tylko zwarcia nie zrobił na kablu antenowym i zasilał radio napięciem do 14V (plus-plus - minus-minus) nie większym.

Wiesz tak słabo stroi na atenie miałem z radiem samochodową montowaną do dachu auta zanim boomerang wpadł i myślę zestroje i 5 cm odciąłem promiennika i zero zmiany po odcinaniu dalej nie ryzykowałem bo nic z anteny nie będzie, boomerang zestroiłem montując ją byle jak by sprawdzić co i jak, na m-tech radio ok swr prawie 1 wyszło na wszystkich kanałach a podskoczyło na zmianie radia i cała historia będę miał krótki jak to mówią zasięg sygnał odbioru nadawania jak to blok 1 piętro ale i tak powinnam mieć możliwość rozmów..