Sztuczne obciążenie większe ciepło na DC czy w.cz. ?
    baza10 pisze:

Ok wszystko wiem (tyle co wiedziałem wcześniej) , zostałem obrażony i między wierszami nazwany głupcem. Czyli standard wśród krótkofalowców nie zmienił się od czasów PRL.

Banda HAM.

Szanowny Kolego. Za czasów PZPR była tak zwana konstruktywna samokrytyka. I twoje powyższe słowa to właśnie taka samokrytyka. Zastanawia mnie jakie szkołę kończyłeś. Bo mnie w Technikum jak nauczycielka od automatyki przerysowała z rachunku całkowo-różniczkowego to zastało mi to na całe życie. Natomiast to o co pytasz to mi wygląda żeś chodził do tej samej szkoły co nasz demokratyczny prezydent - przydomek elektryk.
Chcesz się bawić w pomiary na mikrofalach a masz dziury w wiedzy na poziomie prądu stałego (płaskiej bateryjki) i prądu przemiennego 50 Hz (trafo dzwonkowe). Moja rada weź porządny podręcznik elektrotechniki i zregeneruj swoją wiedzę. Była jeszcze świetna książka Aisberga **** ależ to bardzo proste, gdzie Pytalski i Mądralski przechodzili przez podstawy elektrotechniki. Chomik ma je w swym brzuszku. Skorzystaj.

JAK