Czy na forum są Ruskie trolle ?
Jak identyfikować?
Wyrwawszy z szerszego obrazu to co ten Pan Mentzen mówi od 8:10 (wcześniej nie oglądałem i nie wiem kim jest oraz do kogo jest przyklejony) nie wiem po co ten nerwosol, bo mówi z sensem. Tego dymają, kto się daje dymać.
Nieustanne podlizywanie się Stanom Zjednoczonym usypia naszą czujność a - jak już wspomniałem - to jest duży Słoń i on ma inne interesy i potrzeby niż my. Ale my lubimy jak nas czule macają po naszej trąbce, przechodzą nas miłe dreszcze. A kto jak kto ale USA opanowało macanie perfekcyjnie (proszę posłuchać przemówienia Bidena - JPII, Wałęsa, solidarność, wszystkie nasze struny miały zostać poruszone żeby nam się ciepło w dołku zrobiło). Każdy oficer amerykańskiej armii zapytany przez Polską prasę ma gładkie formułki jak to się niesłychanie cieszą z możliwości obcowania z Polakami, jedzenie, gościnność bla bla bla..
Nie twierdzę że to źle, każdy kraj ma prawo mieć taką politykę i propagandę jaką chce ale nasza podatność na wazeliniarstwo przechodzi wszelkie granice.
Natomiast Konfederacji nie cierpię ponieważ uważam że jest to partia wysoce szkodliwa, i nie ma na to wpływ fakt że ktoś powie czasem coś do sensu.

Jeszcze słówko o propagandzie, nasze "bombardowania Berlina" były też cytowane na forach Ukraińskich właśnie jako przykład, tylko teraz czasy są inne, począwszy od posiadania smartfona przez większość Ukraińców po satelity które co kilka godzin przelatują nad danym obszarem i prawie każdy (a każdy kto zna kogoś) może sobie to zweryfikować samodzielnie, tylko trzeba dokonać niesłychanego wydatku energetycznego jakim jest poruszenie makówką.

ft5k pisze:

SP2SNF pisze:

...Jak polskim dzieciom coś się daje to od razu patologia , za to obcym trzeba dać no a jak pomoc się im należy. Dziwny jest ten świat.... ...

To efekt dominacji liberalizmu nad demokracją.
    Demokracja terroryzowana liberalizmem doprowadza do takiej paranoicznej sytuacji, gdzie LGBT+++ będąca w mniejszości dyktuje większości jak ma się zachowywać. Kształtuje normy sprzeczne z wyznawanymi przez większość. Podobnie jest w temacie C-19 i dzisiejszych zachowań wobec wydarzeń wojennych.

Godna podziwu hipokryzja.
Pamiętam jak posłowie konfederacji byli przeciwko wpisaniu w ustawę słów o dyskryminacji kobiet i przemocy wobec kobiet. "BO W POLSCE OBOWIĄZUJE TRADYCJA!!". Tradycyjnie więc, należało by postępować zgodnie z
przysłowiem "Jak chłop baby nie bije to jej wątroba gnije".
Naprawdę na palcach jednej ręki można policzyć sytuację w której WIĘKSZOŚĆ stwierdziła że MNIEJSZOŚĆ powinna mieć lepsze prawa( mniejszość różnie rozumiana, etniczna, wyznaniowa, finansowa, płciowa, np kobiet jest ~50% a w Szwajcarii kobiety dostały prawa wyborcze dopiero w latach 70-tych). Zdarzały się wybitne jednostki darzone dużym szacunkiem i/lub mające dużą władzę i/lub bardzo bogate, które z własnej woli miały idee "postępowe", zapewne wstrętne konfederacji. Ale dość, sami możecie sobie poczytać Historię.
I jakoś nie wydaje mi się żeby LGBT mi dyktowało jak mam się zachowywać. W każdym razie na razie nie doświadczyłem.

Generalnie jestem zdania że parytety wszelkiego rodzaju "dyskryminacja dyskryminacji" nie powinny być wpisywane w ustawy. Bo jeśli w konstytucji jest że wszystkie zwierzęta są równe i nie ma równiejszych - to tak powinniśmy to traktować. Niestety prawo interpretują ludzie i jest jak jest.