Russian DX Contest

RV12P2000 pisze:

Ale też nie jest przyzwoite wskazywanie drzazgi w oku bliźniego, a już w szczególności mając belkę w swoim. Etyka, przyzwoitość i moralność to kategorie względne i osobiste. Kto z transparentnie prawych zaprzestał używania prądu z sojuzwęgla?

Serio nie widzisz różnicy pomiędzy używaniem prądu, z którego tak naprawdę zrezygnować się nie da a ponadto nie ma możliwości wyboru skąd on pochodzi a udziałem w czystej rozrywce organizowanej przez ruskich? zdziwiony

Za tą czystą rozrywkę ruskie nie zbudują sobie czołgu, a za hajs ze sprzedaży surowców i owszem. Szkodliwość tej rozrywki jest więc żadna, w porównaniu ze szkodliwością zakupu surowców od ruskich. Jasne, że nie jesteśmy w stanie z tego w całości zrezygnować, ale ile WY (Canis,sp9mrn,sq9ade,sp9mrn i inni) zrobiliście, aby choć trochę ograniczyć ruskim fundusze? Pewnie nic, bo "SIĘ NIE DA". Nie da? czy to twój leniwy tyłek nie pozwala? Może zastanów się, czy musisz tyle jeździć samochodem, może do pracy dojedziesz rowerem? Może nie musisz mieć w mieszkaniu 23 stopni, może wystarczy 18? a może gorącą kąpiel w wannie zastąpić prysznicem? Nienie, lepiej nie robić QSO,to na pewno pomoże ruskim przegrać wojnę bardzo szczęśliwy, lepiej siać nienawiść między ludźmi, to też na pewno pomoże, ale chyba nie temu co trzeba.
I powtórzę za:
    sp5it pisze:

Tak sobie poczyna 4x w Palestynie. I co? Gdzie sankcje, trybunał w Hadze?
Propaganda nam mówi, których nie wolno krytykować, a których trzeba, pięknie widać jak słuchacie propagandy i robicie co każe. Okupant to okupant.
    sq6ade pisze:

Zyebany wpis. Może jakieś dalsze konflikty zapodaj do których jest jeszcze dalej.
Rozumiem, że dawno na mapę nie patrzyłeś, i nie wiesz, że większość terenów ruskich leży dalej niż 4x. Do ilu km rusek jest blisko, a od ilu jest daleko? czy z tym, co jest dalej od 4x to już można QSO czy nie?