Wsparcie dla Ukrainy
[quote=SP8ILF][quote=sp9nrb]
    Bladawiec pisze:

sp9nrb pisze:

Ja napisałem jedynie tylko tyle, że zgodnie z konwencjami genewskimi, określone obiekty muszą być oznakowane. A o czym ty piszesz? Coś się w twoim rozumku wylęgło i o tym chcesz błysnąć. Piszesz jak mały Kazio z PGR-u po małym piwie. Konwencje Genewskie wszystkie są ratyfikowane na pewno przez nasz rząd i muszą być przestrzegane. Są dostępne na stronach internetowych i w języku polskim. Przeczytaj te konwencje i nie rób z siebie zwierzątka na którym jeździł Sanczo Pansa .

JAK

Brawo! Przekaz jaki podałeś swoim wpisem jest taki, że za zbombardowanie szpitali odpowiadają Ukraińcy źle znakując swoje szpitale. Tiaaa operatorowi wpisującemu współrzędne dla rakiety wystrzeliwanej z odległości kilkuset kilometrów potrzeba krzyża namalowanego na dachu budynku aby w niego nie przywalić... Mistrzowskie deprecjonowanie ofiar.

Tylko zwyrodnialec może napadać na słabego. Tymi słabymi są nasi pacjenci. Przed chwilą te potwory ostrzelały szpital onkologiczny. Szpital, który zapewnia opiekę pacjentom z nowotworami z całego obwodu mikołajowskiego”
    – napisał w nocy z piątku na sobotę Beznosenko na Facebooku.

Na bank szpital nie był oznakowany zgodnie z Konwencją Genewską...

Parafrazując Einsteina trzeba pozbyć się mądrych aby zrobić miejsce dla idiotów. Chcesz pokazać swoją "mądrość " człowiekowi, który przynajmniej raz na rok prowadził z MPKZ obowiązkowe szkolenie. Nie oznakowanie obiektów medycznych jest taką samą zbrodnią wojenną jak strzelanie do nich. Każdy jest zobowiązany do przeprowadzenia rozpoznania i dobrze oznakowane obiekty są widoczne na zdjęciach satelitarnych i lotniczych. To ja w tym momencie wolę posłuchać Einsteina i zostawić cię z twoją mądrością^-1. (chyba rozumiesz ten zapis matematyczno-logiczny)

JAK[/quote]

Przy obecnej technologii, rozpoznaniu , namierzaniu z satelity , uważasz że Ruscy nie wiedzą gdzie strzelają , nie udowadniaj swoje mikre iq. Powiedz głośno lubię Putina . A co powiesz jak wyjeżdżały OZNAKOWANE KOLUMNY CYWILÓW Z MARIUPOLA i były ostrzelane przez Ruskich ???????? Czemu Twój Guru nie pozwala aby cywile wyjechali do Polski, Rumunii , Słowacji tylko Białoruś lub Rosja wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikpytajnik Na bank to umrzesz , a Putin zaśpiewa Ci jak prędko mija czas . Przestań się ośmieszać . Dużo zdrowia abyś doczekał , jak Putin Twój przyjaciel obudzi Cie słowami , dziękuję Ci już jestem w Polsce . Miałeś rację trzeba pozbyć się mądrych aby DURNIE rządzili z Putinem wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikpan zielony[/quote]

Twój problem polega na tym, że piszesz jak mały Kazio po dużym piwie. To nie są problemy dywagacji mędrców internetowych, którzy żadnej konwencji ani żadnego szkolenia nie zaliczyli. To jest problem, życia i śmierci żołnierzy lub wielu lat więzienia. Najlepiej to wiedzą ci których Incydent w wiosce Nangar Chel dotyczył. I nie tylko zwykłych żołnierzy ale pułkowników i generałów. Amerykanie załatwiali sprawę prosto. Płacili odpowiednie odszkodowanie i było po sprawie. Nasi postanowili zrobić pokazówkę jak Polska przestrzega MPKZ. Aby zaoszczędzić trochę dolarów. Prokuratura szalała. Wojsko się od nich odcięło jak od zadżumionych. Chocholi taniec trwał długo i namiętnie. Napiętnowani do końca życia a wykonywali tylko swoje zadanie bojowe. Też rozumiem twój ból. Jeden błąd zachodu i robi się gorąco. Żołnierze rosyjscy już kąpali się w Sekwanie. mogą to powtórzyć. A ty się martw, aby nie nastąpił taki moment, że będziesz całował nie Putina a jego podwładnych w dolne policzki.

JAK