Czy na forum są Ruskie trolle ?
Jak identyfikować?
Wg tematu , są są

"I co dalej? Pójdą do Putina i uderzą pięścią w stół. Większość ruskich też ma dość Putina i jego imperialnych zapędów. Chcą normalnie i spokojnie żyć. Wg mnie słaby pomysł, niegodny cywilizowanych i kulturalnych ludzi. Ja będę robił QSO ze wszystkimi jak i wcześniej."

"przestań siać propagandę, ukrainskie wladze same sobie sprowadzily to na ukraine, ponabierali pożyczek miliardowych, nie wywyązali sie z innych umów, nie dziwie sie ze rosja sie wkurzyła, tym bardziej ze rosja poszla im na reke anulujac miliardowe pozyczki.

a cala ta propagande nakrecaja media i ta zasrana ameryka z pisem na czele

za te kąsanie tych politycznych polskich idiotów poniesiemy konsekwencje, po kij skamlać, jaka my potega militarna jestesmy? ani porzadnego wojska ani sprzetu, w dodatu żołnierze sami siebie zabijają - przykład białowieża

" W oknie na znak wsparcia portret Bandery i flagę OUN-UPA, wszak 2022 Ukraińcy ogłosili jego rokiem ".

"Ciekawa logika......a gdzie byłeś jak od 2014 roku na Donieck i Ługańsk spadały ukraińskie bomby, pociski i trwało to mimo porozumień Mińskich? Nie było ci wtedy żal tych "ruskich" dzieci i dorosłych? To tak trudno sprawdzić że ukraińska "operacja antyterrorystyczna" była wymierzona w ludność cywilną? Jesteś krótkofalowcem......nawiąż kontakt z kimś kto jest po drugiej stronie....poproś o ocenę, o filmy, o zdjęcia....może wtedy zrozumiesz że to co widzisz w TV wygląda zupełnie inaczej. Podpisuję się pod tym co pisze SP5IT........nie kibicuję i nie popieram ŻADNEJ ze stron "

" To nie tak......Przede wszystkim zmiana władzy na Ukrainie w 2013/2014 odbyła się na zasadzie zamachu stanu, a nie w wyniku wyborów, wiec wytłumacz mi proszę skąd te pełne gęby frazesów o "wolności i demokracji".....masz przykład Polski z 1989 roku.....dało się? Ano dało. Po drugie.......jeżeli na Ukrainie mniejszość rosyjska to ponad 8 milionów ludzi przy populacji równej 42 miliony to trzeba nauczyć się z nią żyć, a nie ograniczać w prawach. Masz przykład Węgier......mniejszość węgierska jest znacznie mniejsza niż rosyjska i Węgry skutecznie walczą o ich prawa np. blokując Ukrainie integrację za strukturami NATO. I tak powinno być......zobacz jakie prawa mają w Polsce emigranci zarobkowi z Ukrainy i porównaj je do praw rosyjskojęzycznej ludności na Ukrainie. Zobaczysz kolosalną różnicę.
Ja zawsze staram się zrozumieć drugą stronę i "poczuć" bycie w ich skórze."

" Definicja wojny sprawiedliwej jest w MPKZ. A twoje wywody dowodzą jednego. Jesteś pilnym słuchaczem Radia i TV Głosu Ameryki i ich stacji córki Warszawy. Z drugiej strony jesteś przedstawicielem kalizmu. Jak my najeżdżamy obce państwa (sprawdź w ile w Monitorze Polskim) to jest dobrze. ale jak nas oj to źle.
Piszesz kogo bojkotować a kto był najeźdźcą w Iraku? Kto był w Afganistanie? nie było kogo bojkotować? W takich sprawach najlepsza jest neutralność bo duzi gracze się dogadają a po ..... małe pieski dostaną".

" Filmy na YT to jest kasa za oglądalność i to żadna tajemnica.
Piotrze, nie komentuję tego co tam jest nagrane. Ot materiał, którego w mediach głównego nurtu nie uświadczysz.
Do Korczowej godzinka, łatwe do zweryfikowania.

A co do filmów, zauważyliście, że materiały video z frontu wyglądają jak kręcone kartoflem przez denko od butelki? "

U tych, którzy wzięli uchodźców do siebie widać pierwsze pęknięcia w murze.
Okazało się, ze trzeba ich nakarmić, zużywają media i mają różne potrzeby. Do urzędu miasta u mnie we wsi zgłaszają się takie osoby szukając pomocy materialnej, bo kasa się kończy. Wkrótce święta, potem wakacje i nie wiadomo co to będzie. Zabrać ich ze sobą na wakacje, zostawić samych w domu, nie jechać? Skąd kasa? Samorządy nie mają, rząd ma to w rzyci."

" Ten temat już przerabia zachód. Aby nie być posądzonym o rasizm. Kryteria uliczne są organizowane pod innymi hasłami i innymi pretekstami. Pierwsze kryterium to będą walki jak pozbycia się gości z domów. Bo rachunki miesięczne co najmniej 2-3 razy w górę. W świetle polskiego prawa to wcale nie jest łatwe. A jak pojawią się dzieci to prawie nie możliwe.
Ludzie, którzy utracą pracę na rzecz przyjezdnych wcale nie będą mili. Będą wszelkimi metodami dawać do zrozumienia aby się wynosili. Dodatkowa państwa zachodnie nauczone poprzednimi doświadczeniami już tych lekarzy i inżynierów z przypadku nie chcą. Wszyscy są sprawdzani i odsyłani do państwa skąd przyszli czyli do polski. Warto trochę narodowych stacji posłuchać na radiu lub w internecie. Mogą też wystąpić animozje pomiędzy starą emigracją (z Akcji Wisła) a nową emigracją. A jak będzie jeszcze później. Tak jak to robią zza wielkiej wody. Wpadają na ładne pastwisko nakarmią zwierzęta zostawią kupy i idą szukać nowego pastwisko a właściciel zostaje tylko z ......... pastwiskiem."

Aby nie być gołosłownym pozwoliłem sobie wkleić trochę ludzkich Polskich opinii. Nie kopiowałem autorów , aby na pytanie " czy są Ruskie trolle" sami sobie odpowiedzieli . Kiedyś kol. gadał że są ludzie i taborety .Ludzi nie kopiowałem. I pisałem komunikatywnie bez " co poeta chciał przez to powiedzieć "

wykrzyknikwykrzyknikpomysłpomysł