Zagłuszanie ruskich terrorystów
[quote=retros]
    sq5nww pisze:

sp5it pisze:

Nie ma pandemii. Dziesiątki tysięcy bez testów, paszportów covidowych czy obowiązkowej kwarantanny przedostają się na teren EU.

A TY wejdź do sklepu bez maseczki - mandat. Dane rządowe mówią o setkach tysięcy osób które przekroczyły naszą granicę z ukrainą.

[/quote]

Jacy Wy wredni jesteście, po pierwsze pandemia ostatnio mocno odpuściła po drugie tam giną tysiące ludzi od bomb putina, więc mimo pandemi trzeba im pomagać. Ciekawy jestem jak Ty byś się zachował jak by na twój dom spadły bomby a sąsiad by powiedział, słuchaj, buduj sobie drugi dom, ja ci nie pomogę, mam swoją rodzinę, a dzieciaki maturę, a ty mitu o zbombardowanym domu mówisz. [/quote]

Znasz pierwszą zasadę udzielania pomocy? Zabezpieczyć ratującego. Zeleński do spółki z Putinem wykańczają Polskę. Jak? Pracujących w każdym kraju jest średnio 50 % społeczeństwa. Pozostali to dzieci i starcy. Czyli średnio pracujących jest mniej niż 19 mln. Jeżeli uwzględnimy, że połowa z tych pracujących jest nieproduktywna (służby, urzędnicy, nauczyciele)
czyli też obciąża pracowników produktywnych (rolnictwo, przemysł, budownictwo). Czyli zostaje 9.5 mln ludzi produktywny. Teraz na te 9.5 mln ludzi nakładamy dodatkowe obciążenie w postaci 1 mln ludzi nieproduktywnych. Czyli każdych 10 pracujący musi dodatkowo utrzymać jednego przybysza z zewnątrz. Jeszcze niedawno kraj nie był w stanie utrzymać innych imigrantów a teraz ta liczba jest o wiele większa. A co robi świat? MCK organizacja do niesienia pomocy znikła - chroni swoje zapasy finansowe bo inaczej władze by musiały "sobie od ust odjąć" ONZ Udaje wielkie oburzenie. Dużo mówi i tylko dużo mówi. Unicef woli zajmować się daleko bo łatwiej zarobić (1/3 zebranych pieniędzy idzie na potrzeby własne). O dziwo coś zaczął działać Caritas. Znając sytuację Polski, żadna organizacja międzynarodowa nie zaproponowała celowego funduszy bezzwrotnego? A czym to się skończy? taką sytuacją jak mają we Francji Niemczech czy Anglii. Nie ma dnia bez zamieszek.

JAK