Zagłuszanie ruskich terrorystów
BRAWO dla PL!!!
    Bladawiec pisze:

sp9nrb pisze:

Wiedza, łącznie z ćwiczeniami ale bez praktyki bojowej. Natomiast propaganda to mój wróg. Propagandziści chętnie cię wyślą w najgorsze bagno, aby zrealizować swój cel. Ale odpowiedzialność za to, to ty poniesiesz. Przykład? wysyłają cywili do walki. Bez żadnego oznaczenia czy to jest żołnierz, partyzant OC czy służba pomocnicza. Dla przeciwnika to jest bandyta i podlega likwidacji. A wiesz co się dzieje z ich ciałami zostają zakopani jako bezimienni. A rodziny czekają. Nawet rosyjski żołnierz czasie II WŚ miał namiastkę tabliczki tożsamości w postaci karki z danymi schowanymi w łusce i ponieważ tym zajmuje się Międzynarodowy Czerwony Krzyż te malutkie kartki docierały do rodzin była ewidencja grobów i pochówków. A chyba do lat 70 PCK na falach długich w każdą niedzielę prowadziło akcję poszukiwania ludzi, którzy zginęli, zaginęli lub utracili łączność z rodziną.

JAK

Zapytam tylko o jedno:
    Do jednej szkoły z Łagrowem chodziłeś? Piękne zmieniasz temat dalej ciągnąc swoją narrację.

Czym jeszcze nas oświecisz? Wyzwalaniem Zachodniej Białorusi i Ukrainy w 39? Polskim atakiem na radiostację w Gliwicach? Może to Ukraińcy zaatakowali matuszkę Rasiję a 700 tysięcy uchodźców to mający to przykryć spisek banderowców? To sami Ukraińcy strzelają do swoich pobratymców aby zaszkodzić Jego Imperatorskiej Mości Władymirowi Odnowicielowi Putinowi? Dalej odwracaj kota ogonem i nadawaj na "złych Ukraińców"...

Sadziłem, żeś mądrzejszy. Ale widzę, żeś tylko parafianin. Jak ci ksiądz z ambony lub redaktor z TVP lub głosu ameryki nie powie co masz robić to nawet do ubikacji bez ich wytycznych nie pójdziesz. Ale to nic za kilka tygodni będzie koniec i zmieni się narracja zobaczymy czy zdążysz - jak Stolzman się przefarbować. A tak na marginesie spróbuj poszukać ilu polaków wymordowali w latach 39. 40 41 pod nadzorem Niemców szaulisi i Ukraińcy. A jak dla ciebie szmaticzka na patyczku jest kierunkowskazem to powieś sobie babskie gacie z trudnych dni i nacieraj.

JAK