Ostrzeżenie przed nieuczciwym sprzedawcą Panem Andrzejem SQ8AMH - SQ9AMH
Takie sprawy powinno się załatwiać polubownie bo w tym przypadku chodzi o pierdoły wyssane z palca i grosze.
Całkiem niedawno miałem podobną sytuację tylko sprzęt za konkretną kasę, bez problemu dogadałem się z sprzedającym,
i nie obrzucałem gościa publicznie błotem, pokrył koszty naprawy i po sprawie. Tylko ja pokazałem mu konkretne argumenty, ustaliliśmy że uszkodzenie powstało z winy sprzedającego ( niewystarczająco zapakował paczkę ).
Ja się nie wzbogaciłem on nie zbiedniał i wszystko jest OK , kurier uszkodził radio warte kilka tysięcy i nad czym tu płakać.
Jak by kurier płacił za powstałe uszkodzenia podczas transportu to na bank obchodził by się z paczkami jak z jakiem , a tymczasem są bezkarni i grają sobie w piłkę paczkami z busa na bus, taka prawda nie raz to widziałem.
Następnym razem postaram się zrobić fotkę jak to przepakowują .