Ostrzeżenie przed nieuczciwym sprzedawcą Panem Andrzejem SQ8AMH - SQ9AMH
Tak na zakończenie tematu z mojej strony.

Do kolegów którzy Pana Andrzeja znają z bardzo dobrej strony szkoda ,że ja nie mogę się pochwalić tego typu relacjami handlowymi z w/w Panem. Oby tylko kiedyś się nie okazało ,że dając sobie uciąć rękę za kogoś (zaprzeczając zaistniałej sytuacji) będziecie musieli tyłek podcierać łokciem. Moja opinia dotyczy tyko tej jednej sytuacji ponieważ nie znam Pana Andrzeja osobiście. Więc może warto aby koledzy zachowali obiektywizm.

Do drugiej grupy kolegów ,którym wydaje się ,że kwota 100 zł , 200 zł w oszustwie (ZŁAMANIU UMOWY) nie podlega potępieniu i wstyd o tym wspominać chcę pogratulować modernistycznego podejścia do sprawy. bardzo szczęśliwy

Koledzy którym wydaje się ,że urządzenie jest sprawne piszę jeszcze raz na 2 urządzeniach CB sygnał s4 - s6 na zakupionym nawet śladu sygnału nie ma.

Ostatecznie kończąc temat dotyczący moich doświadczeń handlowych z Panem Andrzejem muszę przyznać ,iż przy okazji poznałem poglądy kilu kolegów o bardzo oryginalnym podejściu do życia. Mam też nadzieję ,że inni koledzy zapoznali się w chłodny sposób z zamieszczonym komentarzem.
Kto chce niech wierzy kto nie chce niech nie wierzy.
Życzę wszystkim dużo Zdrowia i jak najwięcej udanych zakupów ,)