Działalność EmCom i funkcje w PZK
    sq8p pisze:

ABG47 pisze:

Temat rozpoczął się od działania EMCom a między wierszami dyskusja o węzłach Pacet i jakieś osobiste "wycieczki" i dodatkowo sprawy młodzieżowe. Trzeba to chyba jakoś uporządkować i przypisać do odpowiednich tematów na forum. Tak się zrobił misz-masz... :-( .
      Ad. 1 Kryzys EmCom znany jest od pewnego czasu i tu jestem zdania, że w dużym stopniu jest to niestety zasługa naszej góry w PZK vide udział a raczej brak udziału w Europejskich ćwiczeniach EmCom... :-(
      Ad.2 Młodzież... i sprawa koordynatora d/s młodzieży. Po rozmowie telefonicznej z kol. Piotrem SQ8L stwierdziłem, ze ma tyle do powiedzenia co zeszłoroczny śnieg ale absolutnie Go za to nie winię po prostu tak się uzupełnia vacaty w PZK. Jaka współpraca między Mirkiem SP5GNI przy programie YOTA a koordynatorem d/s młodzieżowych? Nie zauważyłem.
      Ad.3 Co do Pacet to nie za bardzo jestem w temacie , nie mniej jednak jest to jeden z ważnych elementów w sieci EmCom vide trzęsienie ziemi w Stanach, kiedy była to jedyna forma przekazywania łączności podczas tego wydarzenia.
      Na koniec coś swojego podwórka . W ciągu tygodnia razem z Ewą SP5HEN przeprowadziliśmy trzy spotkanie w ZPO w Szreńsku (dwie klasy ósme i jedna siódma ) pt. wspólny mianownik naszego hobby z programem szkolnym. Wydaje mi się , że trzeba to jakoś wynagrodzić szkole w formie podziękowań deski lub dyplomu. Mam zamiar się zwrócić do Kolegi Prezesa choć czekam obecnie od 16 września na odpowiedź z Jego strony na moje zapytanie w sprawie zamieszczanych publikacji na stronach internetowych związanych z PZK organizacji np. klubu SP OTC.
      Wiesław SQ5ABG
      PS biorę udział we wtorkowych próbach łączności na UKF (FM i SSB) organizowanych przez Andrzeja SP5IDR i ostatnio w Maratonie Lubelskim. Zrezygnowałem z próby w poniedziałek... :-(

No tak. Ja absolutnie nie mam żadnych zastrzeżeń do Piotra SQ8L, ale PZK uzupełniło VACAT wybierając osobę tylko , aby była wpisana w tzw. rejestr.
    Dlatego wystosowałem wniosek o udzielenie informacji publicznej , aby się Prezydium wypowiedziało jak został wybrany i dlaczego. Liczę , że EmCom będzie działał już wkrótce prężnie poza stowarzyszeniem PZK (to moja prywatna opinia)

Jak napisałem też nie mam do niego żadnych pretensji... co do EmCom to musimy się szybko pozbierać bo szkoda czasu ... :-)