Nowe pytania egzaminacyjne - propozycja
    SQ6NDC pisze:

SQ6GPX,
    Radosna Twa twórczość rozbawiła mnie do łez, szkoda że (moim zdaniem) sensu w niej brak.
    Jeśli krótkofalarstwo jest takie, jakim postrzegasz, to co stoi na przeszkodzie aby zrezygnować i nie zamieszczać łzawych postów ociekających hejtem i strzykających żółcią?

Zastanów się nad sobą. Wpadłeś, stwierdziłeś "bez sensu" i z powodu mojego punktu widzenia mam się zamknąć i wyp... Nie, prosze sznownego pana. Nic z tego.
Oczy łzawią od patrzenia się ciągle w jedną stronę. No, ale skoro bawi Ciebie "hejt" (użycie trendy wyrazów jest zawsze na propsie), to nie mamy o czym rozmawiać. Do takiego poziomu nie zejdę...

Do egzaminu trzeba by jeszcze dołączyć jakieś badania lekarskie. Badanie psychiatryczne no i okulista (tak w odpowiedzi na łzawienia i brak ostrości widzenia z dystansu). Koniecznie, ale to już okresowo, badanie EEG ze względu na pracę w polach elektromagnetycznych. Bardziej dzisiaj dbamy o zdrowie szyszek i wiewiórek niż o siebie.

Egzamin jest niepotrzebny. I tak świadectwa dostają przypadkowe osoby. I to nie od wczoraj.