Zakupy Aliexpress - Agitacja polityczna czy brak wiedzy o podatkach na świecie ?
[quote=pswiatki]
    Mond73PL pisze:

pswiatki pisze:

Jednemu z poprzedników, tak coś mi się zdaje, nie chodziło o zagonienie batem to katorżniczej pracy wszystkich, tylko chyba bardziej o nie stwarzanie sytuacji w której "czy się stoi, czy się leży...." gdyż jest to najgorsza możliwa demorlalizacja.
      Generalnie, to empatia urzędowa z powodu "takich, którzy jej nie czują" śmierdzi mi stwarzaniem pretekxtu to zabrania pieniędzy wszystkim "w szczytnych celach". Jeśliby dać ludziom spokojnie pracować i nie karać ich za to, to znacząco zmniejszyłaby się grupa tych, którzy sobie nie radzą i pomocy potrzebują.

To 500+ jest dla dzieci a dzieci w Polsce nie pracują - na szczęście. Jak komuś nie pasuje to niech odbiera dzieci wielodzietnym rodzinom czy tez nie wielodzietnym i przekazuje pod opiekę państwu ?? Nie wiem czemu twierdzi się ,że beneficjenci 500+ nie pracują przecież nawet dane gusowskie podają ,że bezrobocie jest najmniejsze od X czasu ręce opadają ( ja nie chce takiej krowy jak ma sąsiad ja chcę aby mu ta krowa zdechła)

Nie chodzi o to DLA kogo są te piniendze - chodzi o to SKĄD one się biorą. Z wymuszenia rozbójniczego się biorą. Parafrazując fragment komentarza jednego z dyskutantów: ten pomysł ze źródłami piniendzy na 500+ (uszczelnienia, zawsze te uszczelnienia) to dowcip z brodą. Tylko u nas ludzie łykają taką propagandę.[/quote]

Całe nasze polskie prawo a szczególnie to którego nie akceptuje to wymuszenie rozbójnicze można by parafrazować. Tu chyba się kryje fenomen nie dobrobytu naszego kraju. Każdy jest ekspertem w każdej dziedzinie i wie najlepiej co jest dobre dla (sąsiada) społeczeństwa polskiego. Czytając niektóre komentarze wydaje mi się ,że gdyby czasy były inne to pewnie znaleźli by się tacy co by topili dzieci jak niektórzy topią szczenięta. Może rodziców tych dzieci wysyłaliby do obozów zagłady a już z pewnością by ich wykastrowali. Ta pogarda dla mieszkających w zapadłych dziurach ten wstręt jak do trędowatych tylko my (ja). I możesz być pewien ,że bez tego programu 500+ nic więcej kasy na swoim koncie byś nie widział bo by było tak jak było wcześniej.