Zakupy Aliexpress - Agitacja polityczna czy brak wiedzy o podatkach na świecie ?
    pswiatki pisze:

Jednemu z poprzedników, tak coś mi się zdaje, nie chodziło o zagonienie batem to katorżniczej pracy wszystkich, tylko chyba bardziej o nie stwarzanie sytuacji w której "czy się stoi, czy się leży...." gdyż jest to najgorsza możliwa demorlalizacja.
    Generalnie, to empatia urzędowa z powodu "takich, którzy jej nie czują" śmierdzi mi stwarzaniem pretekxtu to zabrania pieniędzy wszystkim "w szczytnych celach". Jeśliby dać ludziom spokojnie pracować i nie karać ich za to, to znacząco zmniejszyłaby się grupa tych, którzy sobie nie radzą i pomocy potrzebują.

To 500+ jest dla dzieci a dzieci w Polsce nie pracują - na szczęście. Jak komuś nie pasuje to niech odbiera dzieci wielodzietnym rodzinom czy tez nie wielodzietnym i przekazuje pod opiekę państwu ?? Nie wiem czemu twierdzi się ,że beneficjenci 500+ nie pracują przecież nawet dane gusowskie podają ,że bezrobocie jest najmniejsze od X czasu ręce opadają ( ja nie chce takiej krowy jak ma sąsiad ja chcę aby mu ta krowa zdechła)