AKCJA NIEPOSŁUSZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO - zgłoszenie
Nie zgadzam się na degradacje zdrowego rozsądku.
Wydawane nowe przepisy drogowe czy inne ograniczenia czemus lub komus sluza.Co ma poleszyc usprawnic ograniczyc zgloszenie instalacji radiokomunikacyjnych bo ja nic z tego nie rozumie mimo czytania juz bardzo wielu wypowiedzi na ten temat.Skoro nas wpedzili na to bagienko ekologiczne ochrony srodowiska ktore tak mocno niszczymy tym promieniowaniem izotropowym przez np.jedna godzine dziennie nadawania podzielona na iles tam minut na odbior to mam pytanie,co ja juz zniszczylem w tym srodowisku zylem do tej pory w nieswiadomosci ze bedac krotkofalowcem szkodze ludziom i prztrodzie.Prosze o jakies jednoznaczne stwierdzenia jak to szkodzi np. spawacz bez maski naswietla oczy i nie tylko....mysliwy polujacy po za okresem ochronnym danej zwierzyny grozi wyginieciem....krotkofalowiec nadajacy bez zgloszenia tej anteny czy nawet ze zgloszeniem co niszczy,zatruwa.Jesli chca ograniczyc ilosc anten lub mocy z jaka nadajemy to w krotkich zolnierskich slowach a nie pomiary czy analizy,prowadzacy instalacje czy emitujacy pole magnetyczne,promieniowanie izotropowe czy mikrofalowe, metlik.Mowienie ze wescie sie i cos zrobcie zamiast pisac czy narzekac jest dziwaczeniem bo przecietny SP.. czy SQ.. moze sobie pkrzyczec gdzies w lesie lub na lace i tez nie legalnie.Zawsze w zakladach organizacjach ktos kogos reprezetuje a zaloga w zakladzie czy czlonkowie w organizacji sa do ilosciowego poparcia tylko kto o tym mowil odpowiednio wczesnie.Wiec narazie lazimy po tym bagienku i pewno bedziemy sie powoli zapadac ewetualnie jakies kolo ratunkowe a sa 3 pol/pol, telfon do przyjaciela lub krotkofalowcy.
SQ7LRB