AZYMUTALNA MAPA ŚWIATA
by SQ1K
    SP2LIG pisze:

wpisz Azymutalna mapa świata.Otwórz pierwszą zakładkę" Polonia DX Award-News - Azymutalna mapa swiata"
    Jest tam pokazana rzeczona mapa ale niestety jest okrojona bez listy krajów DXCC- prefiksów AT.

No tak coś w tym rodzaju- taka pastelowa.
Czy lista krajów DXCC i AT jest potrzebna? DXCC mnie akurat nie , ale to zależy jak bedzie wkomponowana i czy nie zasłoni mapy i czy bedzie czytelna dla faceta w okularach do czytania z odległości 1 metra. Natomiast AT wcale a wcale.
Często korzystam z azymutalnej mapy - takiej malutkiej co jest dodatkiem do dużej od Bartka. Nie korzystam z komputerowej choc niby jest.
Lubie zerknąc na mapę nad głową i wiem że ta akurat stacja to zupełnie nie w moim kierunku, ale co mi szkodzi spróbowac? lol
No cóż ja wolałbym pastelową, inni kolorową i co ? Niech Bartek zrobi co uważa. Byle była by czytelna.