sr0wx.py
czyli co tam panie w eterze
Krzysiu, jesteś genialny z tym filmikiem. Przekleje linka do YT bo u mnie się coś filmik nie otwiera: http://www.youtube.com/watch?v=c5WVlGspOpc.

    sp3myx pisze:

    Jeszcze kilka pytań oczko
    W oparciu o jaka syntezę mowy jest zbudowany program ? Bo bardzo ładnie jest to mówione wesoły
    Czy program (w pliku zip) w dziale download jest gotowy do uruchomienia, czy wymaga wcześniejszej kompilacji? Jeżeli jest skompilowany, to jakie ew. pakiety bibliotek potrzebne są do jego uruchomienia?
    73!


Póki co lokalizacja wrocławska korzysta z Moja Mamusia Siedzi Na Kanapie i Gada Text To Speech oczko Później nagranie zostało pocięte na kawałki.

Pozostałe lokalizacje korzystają z sampli ściągniętych z translate.google.com. Dlaczego we Wrocławiu nie gadają Google? Mamy bardzo utrudniony dostęp do maszyny (brak dostępu zdalnego).

Nie do końca. Program w pliku zip (rozumiem przez to ściągnięcie stanu na ostatni commit z github.com) jest gotowy do uruchomienia dla lokalizacji Wrocław i dla wodowskazów zlewni górnej odry, aczkolwiek nie posiada sampli z Google, je trzeba sobie wygenerować dołączonym skrypcikiem (zainteresowanym info na maila bo nie mam kiedy tego w dokumentację wrzucić...).

Program jest napisany w Pythonie (stąd .py w nazwie), który to jest językiem, w zasadzie, interpretowanym a nie kompilowanym. Wymagane biblioteki to m.in. pygame oraz sox i lame do ściągnięcia sampli (z takich najważniejszych).


  PRZEJDŹ NA FORUM