HRD sprzedane
    sp5px pisze:

brakuje TS-590S?

Nie mam pod ręką tego radia, więc nie sprawdzę, ale wg internetu jest już wspierany (wiadomość z lutego tego roku).

sp5px pisze:

Linux moze jest i OK, ale jak ktos mnie odsyla do sprawdzania sum kotrolnych to ja wole meczyc sie dalej z OSX, 7 czy Vistą bo pod nimi nawet GPS po BT instaluje sie w 3 sekundy i dziala z automapa jak oszalaly oczko.

Sumy kontrolne są po to, by sprawdzić, czy coś jest prawidłowo ściągnięte i czy nie wkradł się błąd. Nikt o zdrowych zmysłach nie odsyła do nich, jeśli nie ma potrzebny - są tylko jako dodatkowy weryfikator poprawności, zresztą warto sprawdzić np sumę kontrolną obrazu płyty DVD przed wypaleniem, żeby sprawdzić, czy dobrze się ściągnął (zdarza się, że nie, a szkoda nośnika...)

ł.