Ham Radio Deluxe na Macu przez Paralles desktop
dam rade?
spoko, rob jak chcesz ja juz przerabialem osobny PC tylko pod radio (mial pancerna obudowe i RS'a), mam tez blaszaka tylko pod radio - ale odkad moje radio posiada USB to po skonfigurowaniu blaszaka pracuje na MBP oczko i co bedziesz tachal na wyjazdy dwa kompy? jak ja kiedys, Vaio i PC'ka pod radio, finalnie i tak Vaio przejelo role main komp to fun i HR wesoły

co do sesji firmowych, zewnetrzny HDD z mirroringiem, albo setup na time machine i naprawde spisz spokojnie.

zalewajac klawiature od iMac'a, mini czy MP nie narobisz szkod w samym kompie tylko w jego peryferiach, zatem uwazam, iz wszystkie mobilne urzadzenia sa narazone na wieszy czy mniejszy stres uzytkownika z powodu all in one.

majac 2100 kupilbym jakies radio do auta oczko moze 857D lub cos z APRS oczko, szkoda kasy na PC'a tylko do radia, taki tylko do radia powinien kosztowac max 200 i tez bedzie spelnial swoja role, a tej cenie trfisz nawet na cos z RS wesoły starym dobrym RS wesoły - choc coraz wiecej TRX ma rowniez USB wesoły co bardzo cieszy bo odpadaja modemy (TRX posiada wbudowana karte dzwiekowa jak chociazby TS-590)

PRZEJD NA FORUM