SN10WTC
    sq7nsn pisze:

Terroryzm, jako coraz częstszy sposób rozwiązywania międzynarodowych napięć i konfliktów, stał się chorobą cywilizacji początków trzeciego tysiąclecia, pociągając

Hmm czepiam sie (taka mam nature),ale ztcp to w kwestii terroryzmu mamy teraz b. spokojny okres. Oczywiscie propaganda w komercyjnych mediach nastawiona jest na budowanie strachu,bo wtedy mozna ludziom (za ich wlasna zgoda) zakladac kaganiec i robic 1984 r. Teraz jest o wiele mniej aktow terroru niz w latach 45-90.Nie nalezy zapominac,ze wiekszosc "obecny" terrorystow to wyszkoleni przez zachodnie imperia bandyci i agenci. No,ale jak juz Michal IT napisal... rocznica to rocznnica... ludzi szkoda. I szkoda,ze ich wlasne panstwo wykonczylo,aby koncerny zbrojeniowe mogly zarobic na wojnie,a wladza mogla wprowadzic zamordyzm "Patriot Act" i inne ustawy tworzace z USA panstwo policyjne.

Moim zdaniem taka stacje niech sobie USmany robia. Moga przy okazji upamietnic inny przypadek "mordu" na wlasnych obywatelach (Pearl Harbor).