Demontaż anten KF przez Spółdzielnie Mieszkaniową w Pile.
ANWA, wybrałeś zły teren do działania i udowodnienia swojej lojalności wobec swojej SM, nas krótkofalowców jest nie wielu i nie za bardzo jest się czym wykazać. Moja dobra rada , weż się może za "obszczymurów" którzy piją w klatkach, pochodź po sąsiadach i powyganiaj ich z pomieszczeń wspólnych, które pozajmowali, pozdejmuj kobitom majtki które suszą na balkonach zalewając przy tym okna sąsiadów, pozbieraj papiery i puste butelki z trawników,zakaż panom kierowcom mycia i napraw samochodów na parkingach przyblokowych, polikwiduj BTS-y i telefony (bo to w twoim mniemaniu też szkodliwe), popytaj operatorów internetu oraz operatorów talewizji kablowych, ile wpłacają miesięcznie do twojej spółdzielni za korzystanie z energii elektrycznej w blokach, przecież zasilają wzmacniacze, rutery, swicze, nie wszyscy z tych dóbr korzystają, a płacić w czynszu za to muszą . Tam się wykazuj, ale ty tam nie pójdziesz bo, albo trzeba się z większością pokłócić, albo narazić komuś wysoko postawionemu, a w najgorszym przypadku dostać po twarzy od tzw. "obszczymurów". Człowieku zmień tok postępowania, krótkofalowiec też człowiek, a jak jest właścicielem mieszkania, jest również właścicielem części wspólnych, z których może korzystać, a spółdzielnia nie może niepozwolić postawić anteny, tylko powinna podać warunki, na jakich powinien je postawić. Anten postawionych, nie ma prawa zrzucać bez uprzedniego powiadomienia właściciela, i po udowodnieniu mu że działa na szkodę mieszkańców (pomiary wykonane przez UKE), co nie do końca jest winą danego krótkofalowca a w dużej mierze winą innych lokatorów (nieprawidłowo pociągnięte kable telewizyjne, złe ekranowania,anteny siatkowe bez homologacji itd. Następnym razem zanim będziesz chciał podokuczać krótkofalowcowi, zastanów się czy słusznie chcesz postąpić.Ja wiem że łatwiej zgnoić jednego, niż narazić się większości, ale moim zdaniem to metody tylko dla karierowiczów, mam nadzieję że ty takim nie jesteś. Pozdrawiam.