Demontaż anten KF przez Spółdzielnie Mieszkaniową w Pile.
Witam kolegów.
Jestem pewny ze Spółdzielnia zapłaci za szkody.
Miałem kiedyś przypadek że pracownik firmy X w czasie wykonywania pracy na polecenie swoich przełożonych uszkodził moją własność.
Następnego dnia zgłosiłem się do dyrekcji firmy X z żądaniem pokrycia strat - nie chcieli, następnie udałem się do radcy prawnego , napisał pisemko , przytoczył kilka paragrafów. Tak uzbrojony wróciłem do firmy i zażądałem ponownie usunięcia szkody, zostawiwszy im ksero opinii radcy.
Zaznaczam iż odpowiedzialnym za powstanie szkody nie był pracownik firmy lecz firma która w czasie wykonywania czynności uszkodziła moją własność
Po 2 dniach było po sprawie i usterka usunięta i jeszcze kilka złociszy bardzo szczęśliwy ,nie chcieli wizyty w sądzie.

Jako że Jarek jest członkiem naszego OT PZK , bardzo mu współczuje i postaram się mu pomóc.
Nie można dopuścić aby takie sytuacje się powtórzyły czy to w Pile czy innym miejscu.
To dotyczy nas wszystkich - użytkowników radia .
Pozdrawiam Vy73!
Michał SP3VBF