Udział w zawodach jako SWL
Do tej pory zachowywałem się grzecznie i z właściwym szacunkiem w stosunku do osób biorących bezpośredni udział w tym temacie. Zwracałem się grzecznie - nie przez jakieś tam "ty" lecz z jakimś pewnym dystansem do wszystkich osób. Każdy ma swoje lata i wie czy na nie już zasłużył,czy jeszcze zaocznie,korespondencyjnie kończyć zamierza żłobek ewentualnie objazdowe przedszkole. Zadam więc -tym razem bez zwrotów grzecznościowych - pytanie osobie podpisującej się jako SP9CCO. Po pierwsze - ukończyłeś jakąś szkołę czytania?! Od kiedy jesteś licencjonowanym nadawcą? Czy jasność myślenia u ciebie,nie idzie w parze z czymś co nazywamy szokiem paranoidalnym?! Kogo obraziłem swoimi postami lub pytaniami?! A swoja drogą,nigdzie nie jesteś zarejestrowany jako nadawca i co tu dużo mówić - zejdź koleś ze mnie,bo mi duszno! Piszesz bzdury jak mało który i w dodatku są to zaczepki. Jeżeli się nie mylę,to w roku 1977,otrzymałem od SP9CCO kartę QSL. Lecz nie sądzę aby ta osoba,to jesteś koleś ty. Piszę wszystkie zwroty z małej litery,pomijając zwroty grzecznościowe do tego znaku,a to wyłącznie za twoją sprawą i z twojej przyczyny. Jeżeli czegoś szczególnie jasno nie wyraziłem - bardzo proszę wrócić do twoich jak i moich postów Bardzo pięknie deklarujesz się za osobę chętną brania udziału w każdej dyskusji,na każdy temat. Należy jednak koleś CZYTAĆ,CZYTAĆ koleś jak najwięcej a .........później jak pojmiesz o czym piszą - odpisuj lecz nie obrażaj nikogo! Nawet jeżeli masz rację!!! A teraz zdejm buty i wejdź po cichutku na palcach (do tematu) i zacznij czytać od samego początku. Jeżeli zrozumiesz gdzie i kiedy piszesz od rzeczy,od kiedy zacząłeś mi zarzucać brak wiedzy - oraz z twojej strony - brakiem szacunku do mojej osoby,to wówczas możemy dopiero podjąć rozmowę. Jeżeli jednak nadal występują trudności wynikające przy samym czytaniu lub samo analizie - radziłbym skorzystać z pomocy i rady osób starszych lub nawet starszej siostry. Jeżeli masz nadal jakiś problem - pisz koleś śmiało na mój adres e-mailowy,który w odróżnieniu do ciebie,jest znany w necie. Admina przepraszam za ten post,który nie całkiem jest w temacie. Przepraszam.