Przemienniki
Z tobą to szkoda dyskutować ja mam swoje zdnie i juz nie odnosze się do Ciebie wogóle .Prawdę kazdy zna tylko ci nie kazdy powie,ze u was tkwi zawisc i zazdrosc ze rozmawiamy i zasieg dobry.Zle cos sluchasz bo juz parę dni wcale nie rozmawiam i nie slucham popraw sie pan zielony. Tą wojenke waszą wytoczoną nam potwierdza wielu kolegów.Jak zrobili koledzy poprawe przemiennika to sie znalazl odrazu od was czlowiek co pisal na forum ,ze moc za duza jest wnioskujac po filmie Marcina.Dwa sluchalem komunikatow Pani Malgosi dawniej nic do tego nie mam.Pawla znam z klubu SP7PKI .Co słyszę to tylko jakies pretencje macie do nas.O stoleczki poszlo zwiazki to zrobiliscie sobie swoj przemiennik.Nie wtracam sie ja pogadam z kazdym kto chce czy na waszym czy wiktorze.Skonczcie juz sie wpierniczac do przemiennikow SR7V i SR7KI i bedzie najlepiej. Czemu nie rozmawiacie na nich wcale?bo nie pozwala wam jakas dawna zawisc z klubem sp7pki.Czlowieku wiem sporo to mowie otwarcie jak jest nie bede kryl jak inni.Ja rozmawiam wszedzie i z roznymi kolegami ale nie ze wszystkimi np z toba w zyciu nie pogadam.Andrzej co mowi od was SP7UDO czy Jurek SQ7HQP ,ze wycinacie nas na przemiennikach,dlaczego to płatny wasz SR7O jest smieja sie chlopaki z tego co u was sie dzieje tyle ci powiem.Obronilismy Andrzeja SP7UDO boscie chcieli czlowieka za prawdę zniszczyć.Mamy dowody materialy jak bedziecie tak ciagle dokuczac komus to sie znajdziecie w sadzie sam zaloze wam sprawę.Za wycinanie ublizanie i nie bede zartowal do uke tez pisze czasem co sie dzieje nie tylko ja.Zastanowcie sie co robicie bo nie wygracie z nami,zbyt duza jest grupa u nas co nie pozwoli sobie na smieci jakis co beda wycinac.Tak dalej czyncei kontrole z uke byly i w ostrowcu i nie tylko.Ten z baltowa tez nie legalnie echolink ma prad u was za darmo z slupa to co moze nie prawdawesoły.Takze sie radze odczepic kazdemu skad by nie byl od przemiennikow i wycinania.I w Radomiu i w kielcach starachowice ostrowiec sa idioci co wycinaja krotkofalowcy ale to sie skonczy.A do prezesa pogrozki tez zgloszone sa do sadu.Mogę tu napisac ksiazke o tym co zle robione jest.Wystarczy spokoj ma byc ,rozmawiac i tyle nie lubimy sie wszyscy nie znaczy ,ze musimy wycinac gadac na kazdym komu pasuje komu nie wylaczyc a nie wycinac.Tez po pijanemu u was wycinaja to wiem takie informacje sie szybko rozchodza ,Jak pijecie to wylaczcie radia a nie jeden drugiemu kaze kogos wycinac czy to w klubach pijanstwa sa w wielu klubach.Mowie ogolnie nie konkretnie do osob temat zamykam.