Ubezpieczanie anten
Od kradzieży, uszkodzeń i innych zdarzeń losowych
    sp9ohy pisze:

Mariusz, z tego co widze jesteś członkiem PZK, a co za tym idzie jesteś już ubezpieczony od OC i innych zdarzeń. Poczytaj sobie o ubezpieczeniach na stronie PZK, pisze tam o możliwości zwiększenia kwoty ubezpieczenia poprzez dodatkową składkę do firmy ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie OC ogólnie jest od szkody którą popełnił ubezpieczony a nie jaką sam poniósł. Nie jestem pewien czy z ubezpieczenia OC pokryte byłoby odszkodowanie gdyby np antena spadając komuś zrobiła krzywdę fizyczną np uderzyła gdyż od tego jest ubezpieczenia NW. Obecnie na ogół sprzedają pakiety ubezpieczeń stąd dobra rada kol SQ5NPS, no i wymusić na ubezpieczającym by było wpisane to co my chcemy. Miałem przypadek chciałem ubezpieczyć mieszkanie a ajent ubezpieczeniowy ubezpieczył dom którego nie miałem a w którym tylko mieszkałem, Dopiero w domu się doczytałem tych rewelacji no i chodziłem załatwiać sprostowanie. takie były efekty nie czytania umowy przed podpisem.