Wypadek w sklep krótkofalowca
    oskar pisze:

Chech - chyba żartujesz... ja mógłbym to o Tobie napisać - jakkoś nigdy Kuso nie mieliśmy a ze mną cała masa oczko

SQ7NLB pisze:

Przyznam tu racje Oscar .Do komputerów nie potrzeba byc krótkofalowcem .Krótkofalarstwo to pasma a nie tylko forum np .Tyle ludzi tu pisze a na pasmach ich nie slychac wolą tu dziwna sprawa.Jeśli tak chca pisać jak tu to niech ida na czat czy gdize indziej temat daje o wypadku to sobie robia wyglupy jak male dzieci i tyle.

Każdy jest dzieciakiem - jeden modrzejszy - drugi głupszy... a tak propo mam mądrego dzieciaka (syna) co np. w matmie do "pasa" jemu byś nie dociągnął a ma zaledwie 13 lat.

Piszesz o piaskownicy - a sam ją robisz.... Daj! pobawić się również dorosłym! My też lubimy ciaprolić a z przypadku zdarza nam się coś mądrego chlapnąć.

... ja dopiero co poważnym wypadku i po dojściu "do siebie" wracam do naszego Śmietnikowego Raju taki dziwny

ZASADA TAKA - jak Ci nie pasuje - to nie zaglądaj tu - bo "Straszny Smród Śmierdzi"coolbardzo szczęśliwy