Gdzie się podziali krótkofalowcy?
SQ9KJB.

Jacek,nie katuj się.Mając 12 lat to dziecko "choruje" na całkiem inne choroby,bardziej zbliżone do wieku dzięcęcego.W końcu wiek dzieciecy szybko mija i pozostają wspomnienia,nie zawsze miłe.
Już tu jeden kolega skarżył się biedak że w wieku 5 lat musiał ciężko pracować,bo zamiast wiaderka i łopatki dostał do malutkiej raczki lutownicę i miał do wyrobienia normę,radyjka musiało dzicie sklecać.Jakie on ma wspomnienia z dzieciństwa??? Brry,horror.
Na wszystko przyjdzie w życiu odpowiedni czas,na hobby również.Ja też pasjonuję się DX'ami,tak że nie jesteś sam,jezeli tak mogę to Ciebie pocieszam.
Cyt "Ale wszystkiego ponoć mieć ,nie można." koniec cyt.Na to pytanie można odpowiedzieć pytaniem na pytanie(ponoć tak się nie powinno robić) czy jest taka potrzeba? Myślę że nie.
73'Greg SP2LIG