Przemiennik PMR
WTF??
Osobiście jestem za, wszelkie eksperymentowanie jeśli nie szkodliwe dla ogółu ( taki co mu przeszkadza to zawsze się znajdzie ) prowadzi tylko do rozwoju a to pozytyw.
Dzięki takim ludziom mamy nowe rozwiązania i technologie, to nie znaczy że stare jest zaraz złe więc nie czujmy się zagrożeni z naszymi przemiennikami itp..
Wielu z nich po zabawie z PMR czy CB stwierdzi że to za mało i pomyślą o czymś więcej a wtedy trafią do naszego grona.
To doskonała wylęgarnia przyszłych krótkofalowców.
Popieram projekt, uważam go za pożyteczny i do wykorzystania.
Inną sprawą jest próba szerzenia kultury osobistej na PMR tak by nasze dzieci stojąc pod sklepem nie słuchały jak to soczyście leje się beton.
Inną sprawą jest ( nie sprawdzałem tego ) czy PMR nie jest zabroniony do wykorzystania komercyjnego, myślę że firmy budowlane zwłaszcza te duże stać na wykupienie swojego pasma.
Arek
SQ6XL
ps co do tej anteny yagi na PMR uważam to za genialne rozwiązanie, nie łamie się ustawy a skutecznie poprawia "zasięg"