SWL ARISS - ISS
Informacje o ARISS możliwych do nasłuchów w SP
Spóźnione ale do wglądu.

Międzynarodowa Stacja Kosmiczna
ARISS radiowy kontakt szynka planowane Matsumoto szkoły dla niewidomych, Matsumoto, Nagano, Japonia

Amateur Radio na
Międzynarodowej Stacji Kosmicznej kontakt szkole została zaplanowana z uczestników Matsumoto szkoły dla niewidomych, Matsumoto, Nagano, Japonia 8 lipca. Wydarzenie to zaplanowano na ok. 08:31 UTC.

Czas trwania kontaktu wynosi około 9 minut i 30 sekund. Kontakt będzie bezpośrednio między NA1SS i 8N0MM. Kontakt powinien być słyszalny w całej Japonii i obszarów przyległych. Zainteresowane strony proszone są słuchać na 145,80 MHz downlink. Język używany podczas kontaktu jest jeszcze ustalona.

Matsumoto Szkoła dla niedowidzących została założona w 1912 roku, liczy 29 uczniów od wieku niemowlęcego do 65 lat.
Nasza klasa jest podzielona na podział przedszkola, szkoły podstawowej podział, gimnazjum dywizjonu szkolnego, a zaawansowany podział poziom terapii orientalnej ( akupunktura, ignipunktury i ANMA masażu shiatsu-leczenia).

Uczestnicy będą pytać, jak wiele z poniższych pytań, jak czas pozwala:
1. W przestrzeni kosmicznej, można to zrobić skakanka?
2. Jaką muzykę lubisz słuchać?
3. Co żywności jesz codziennie?
4. Czy to jest piękne, aby rozejrzeć się w przestrzeni?
5. W przestrzeni kosmicznej, czy masz trzęsienia ziemi lub nieszczęścia?
6. W przestrzeni, co jest najbardziej zaskakujące?
7. Dlaczego czarnej przestrzeni i ciemne?
8. Jeśli się skaleczysz i krwawienie, co zrobić?