Poszukuje ludzi do zespołu ARISS-SP
wolontariusze PZK milie widziani
    sp9ikf pisze:

Witam,
    Jeśli chodzi o wnioski i dokumenty jakie ma przygotowac zainteresowna tematem szkoła to wartoby skorzystac z ... nauczyciela j.angielskiego których w opisanych szkołach nie brakuje. Jak sądze jednym z elementów edukacyjnych programu ARISS jest nauka j.angielskiego. poza tym jest to motywacja dla młodzieży do nauki j.angielskiego.

pozdro. jacek sp9ikf

Ludzie to robią, i kolejne wnioski są coraz lepsze, ale zanim ujrzą one finalną wersję to długa droga. I właśnie o pomoc w tej drodze chodzi. Nauczyciel j. angielskiego nie musi znać słownictwa technicznego np. związanego z krótkofalarstwem i ARISS, tego jego zawód nie wymaga. A wniosku nie wypełnia uczeń (żeby mógł się uczyć na tym j. angielskiego). Ponadto to w naszym interesie (jako występujących o kontakt ARISS) jest by nasz wniosek wyglądał schludnie i poprawnie. Dlatego warto korzystać z tego co jest na naszym podwórku, czyli najpierw u nas przejrzeć wniosek pod względem merytorycznym i językowym, a dopiero później wysyłać go wyżej. Taką pomoc oferował mój poprzednik i Ci co chcieli to z tego korzystali. Tylko, że teraz chciałbym by były oficjalnie do tego celu wyznaczone osoby, aby jedne nie robił wszystkiego. Jeśli wniosek nie będzie schludny lub czytelny, to po prostu "u góry" może zostać odrzucony.