Echte cymbaliczne prawa fizyki
    Piotrek76 pisze:

SP69764_ex_SP95094KA pisze:

Nie wszyscy mają wiek emerytalny. To fakt. Nie możesz jednak cierpieć z powodu tego, że ci daleko do wieku emerytalnegto. Musisz wyjść z tego zamknietego kręgu i przestać kontestować swoją młodość jako poważną skazę, wadę.

Ty nie pamiętasz czasów bez radia, ja nie pamiętam czasów bez telewizji, moje dzieci nie pamiętają czasów bez internetu. Dla mnie CB było pierwszym radiem, dla sq6ade FM jest najlepszą emisją, dla Ciebie DX jest wartościowszy od łączności lokalnej (zgaduję po wypowiedzi) a dla moich dzieci smartfon jest najlepszy, bo jest mniejszy od najmniejszego radia ręcznego i daje kontakt z miliardami ludzi na świecie w jakości lepszej niż FM.
    Nie mam kompleksów w związku z wiekiem bardzo szczęśliwy Dziwi mnie tylko oczekiwanie, że młodsze pokolenia będą podzielały ten sam system wartości, co starsi - tak nigdy nie było, nie jest i pewnie nigdy nie będzie, bo każde pokolenie wyrasta w innych realiach i ma inne sentymenty z młodości.

Myślałem, że ironiczność uniżonego tonu wypowiedzi jest oczywista wesoły

Dziękuję

Serdecznie pozdrawiam.