AKCJA NIEPOSŁUSZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO - zgłoszenie
Nie zgadzam się na degradacje zdrowego rozsądku.
@sq5hax
Dużo w tym prawdy co piszesz i niestety przykre to.
Cała ta ustawa jest to tak zwane w marketingu "badanie rynku", określenie ile target, w tym przypadku operatorzy biznesowi i przy okazji radioamatorzy będą w stanie jeszcze finansowo udźwignąć a przy okazji jeszcze kilkadziesiąt etatów urzędniczych tym darem ufundować.
Na podstawie wielu postów z tego wątku domniemam, przejdzie ta operacja bez echa, czym utwierdzimy urzędników że te (dzisiaj jednorazowe) 120zł (a w domyśle co rok nie wiadomo ile) nie jest dla nas obciążeniem i w sumie to kolejny podatek nam pasuje.
Bo jak nie zapłacę to bardzo szkodzę środowisku, ale jak się mnie opodatkuje to już wcale... oczko

Radek

PS. Szkoda że tak wielu z zacnego grona radioamatorów tak ślepo zgadza się z aktualną (ulotną) literą prawa nie bacząc na fakt że np. prawo podatkowe w tym kraju przez ostatnie 20lat było zmieniane zaledwie 1350 RAZY !!!