WIZYTA U PY5EG
SQ7FTP.

peruwiańskich.Rzeka jest żeglowna dla dużych statków na długości ponad 5 tys km.Na Corcovado pod pomnikiem Chrystusa w Rio też byłem kilka razy.Karnawał zaliczyłem w Paranagua w pobliżu Ciritiby.
Zdrać tajemnicę gdzie i na jakiej rzece są widoczne na zdjęciach wodospady.O dziewczynach(czekoladach)nie będę wspominał żeby nie robić niezdrowej sensacji na forum,wspomnień jest bardzo dużo.Widoczna na zdjeciach ludność indiańska towarzyszyła nam w Amazoni non stop.Jak będziecie mieli jeszcze jakieś zdjęcia to je wrzućcie do obejrzenia.Czekam na kartę QSL z waszej expedycji.
Pozdrawiam całą ekipę.
73'Greg SP2LIG