Strach się bać...
"(...) martwią się nawet elektronicznymi nianiami!"
Zakupcie sobie jakiś suplement zawierający substancję tzw. Glutation i możecie się podgrzewać tel. komórkowymi, narażać innymi czynnikami i choroba Was nie dopadnie. oczko

Największym bandytą dziś - są media TV. Mącą w głowach ludziom a potem taki sąsiad uprzykrza nam życie bo np. w telewizji mówili - że to co "sterczy" to jest "śmiertelnym zagrożeniem" - ale że sam używa tel. komórkowego to już nie widział ani nie słyszał o czymś takim - żeby było to dla niego szkodliwe. Ludzie słyszą tylko to co chcą usłyszeć, a "myślenie" dla takich to pewnie towar deficytowy.

Życie samo się napędza w jedną albo w drugą stronę tj. pozytywną bądź negatywną.
... i na to nic nie poradzimy.

A z tą muchą to ciekawe, kiedyś syn robił experyment z jajkiem i zapieprzył tak mikrofalówkę jak jajko wybombiło (na Discovery coś tam oglądał i postanowił tak zrobić), .... widocznie mucha łaziła w kuchence w tzw. "Strefie Martwej". Chciałbym sprawdzić to ale szkoda męczyć owada, lepiej walnąć go packą - aby nie cierpiał.