Strach się bać...
"(...) martwią się nawet elektronicznymi nianiami!"
  SQ6NTJ pisze:

  Na stronie, którą podesłał Robert SQ7OTJ, jest jeszcze ciekawszy kwiatek:"Sprężyny w łóżku powodują raka" -
  "Śpiąc na materacach ze sprężynami śrubowymi, kładziemy się na antenie, która wzmacnia promieniowanie elektromagnetyczne fal radiowych i telewizyjnych. Jedną trzecią życia spędzamy właśnie na takich wzmacniaczach. Kiedy drzemiemy na materacu zawierającym sprężyny, nasze ciała obejmuje fala promieniowania elektromagnetycznego, której najsilniejszy punt znajduje się 75 centymetrów ponad sprężynami, czyli w naszym ciele. Kiedy sypiamy na prawym boku, lewa strona ciała doświadcza promieniowania o dwukrotnie większej sile, niż prawa".

  Jak dalej tak pójdzie to do więzienia będzie można trafić za miesznie herbaty w złą strone, gdyż " naukowcy" orzekną, że może to powodować uwalnianie w wodzie wolnych rodników, które jak wiadomo niszczą komórki mózgowe.
  Jeszcze dalej poszli "naukowcy", którzy opublikowali informację, że ograniczona wojna nuklearna mogłaby poprawić klimat na ziemi i ograniczyć efekt cieplarniany. Notatka taka ukazała się w internecie i została tak skomentowana przez jednego z czytelników:
  "Co za poniedziałek… rano info, że „aborcja jest bezpieczniejsza od porodu”, a teraz, że „wojna nuklearna poprawi klimat”. Niedługo naukowcy orzekną, że strzał w głowę w młodym wieku chroni przed starością. Ludzkość durnieje w tempie błyskawicy".
  I to by było na tyle, jak zwykł mawiać profesor Stanisławski.


Zgadzam sie z kolega w 101% ale my nawet jak bysmy sie wysadzili w powietrze nic nie zmienimy .Bo głupek głupka popiera i głupkiem sie popycha a wszystko to dla naszego zdrowia.Unia nakazuje a Bruksela każe za czas jakis Bruksela przeniesie sie do warszawy bo tam sa nawet lepsi jak cala Unia .Nasza zywnosc jest be ale unijna jest super .Rozwalilismy u nas kołchozy i PGR a za granica tylko takie powstaja bo małych niszcza . Panstwo Grecja Upadłosc ma ogłosic i ludzie zostana sprzedani bo Niemcy maja tyle kasy ze wszystko komornicy zabiora za długi.


  PRZEJDŹ NA FORUM